Moje srdcovky

Úvodní strana » Výživa a hubnutí » Sportovní výživa » Stimulanty, anabolizéry » Nitric Oxide

Přípravky s NO - Nitric Oxide pro sportovce

Nitric Oxide neboli NO jsou tréninkové směsi více surovin. Jejich složení se u různých výrobců liší, základem ale bývá arginin a kreatin podporující prokrvení a růst svalů, různé vitamíny a minerály a často také stimulanty kofein nebo taurin. Jejich úkolem je napumpovat svaly a umožnit tak intenzivnější a účinnější trénink.

Přípravky s NO - Nitric Oxide pro sportovce - detailní popis

Jak to funguje?

Podstatou účinku Nitric Oxide je zvýšení hladiny oxidu dusného v těle. Oxid dusný (NO) je molekula, která uvolňuje a rozšiřuje cévy prokrvující kosterní svalstvo. Do svalů se dostává více krve a tím pádem více kyslíku i živin. Díky tomu se svaly “napumpují”­ zvětšují se, jsou silnější a lépe se regenerují.

Jak se Nitric Oxide dávkuje?

NO se běžně vyrábějí v práškové formě nebo jako tablety. Jelikož se jednotlivé preparáty svým složením liší, doporučujeme vám přečíst si pečlivě složení a dávkování uvedená jednotlivými výrobci. Obecně lze uvést, že tablety jsou vhodnější pro dlouhodobí pravidelné užívání NO, zatímco prášková forma je vhodnější před tréninkem. Možné je obě formy i kombinovat.

Ůčinek NO byste měli pocítit po první dávce, plné napumpování svalů by se mělo dostavit zhruba po 14ti dnech pravidelného užívání preparátu.

Je to bezpečné?

Pro zdravého člověka je užívání NO naprosto bezpečné, můžeme říci, že zdraví prospěšné, protože podporují prokrvení celého organismu. Osoby trpící potížemi spojenými s onemocněním srdce nebo cév, například vysokým tlakem, by se měly o užívání NO poradit se svým lékařem.

Nejprodávanější značky

Výhodné nabídky už nemusíte hledat

pošleme vám je e-mailem :)

Zkuste to, odhlásit se koneckonců můžete kdykoli.
Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám