Podrobné informace

hubí veš dětskou i její hnidy!

Informace o produktu

Výrobce: NEEMOXAN NELSONBACH
Značka: NEEMOXAN
Kód výrobku: 45107
Kód EAN: 5000488105100
Držitel rozhodnutí: NEEMOXAN NELSONBACH

NEEMOXAN LOTIO - proti vši dětské je nesmývací prostředek s přírodní vůní, který snadnou a rychlou aplikací hubí veš dětskou i její hnidy!

NEEMOXAN LOTIO – je balzám, který obsahuje přírodní rostlinné přírodní extrakty

Obsahuje olej získaný z Neemového keříku, který již několik tisíc let používají na Dálném východě jako účinný prostředek na odpuzování hmyzu. Pro svůj protivirový, protibakteriální a protiplísňový účinnek tvoří základní surovinu pro několik hygienických a protiparazitových prostředků.

Neemoxan kromě toho obsahuje ještě olej z čajovníku, který je známý jako protizánětlivý prostředek, dále levandulový olej, který má odpuzující účinek proti hmyzu.

NEEMOXAN - působí nejen léčebně, ale i preventivně!

Pro dosažení maximálního účinku aplikujeme každé 3 dny po dobu 2 týdnů.

Při obavách z opětovného infikování lze přípravek používat i preventivně.

Recenze

Recenze produktu Neemoxan lotio 125 ml kondicionér na vši

Diskuze (3)

Diskuze k produktu Neemoxan lotio 125 ml kondicionér na vši

Přidat nový příspěvek do diskuze

(8) (9) (0) 11/11/2006

Lucie B. - Nefunguje!!

Přípravek jsem aplikovala podle návodu, jen s výjimkou toho, že denně, neboť vždy ráno po použití měla dcera ve vlasech nejen hnidy, ale i živé dospělé samičky, které kladly dál. Vůbec to na ně nezabíralo, vlasy jsme poctivě vyčesávaly, všechno desinfikovaly, ale vši se nás stále držely. Pokožku hlavy měla dcerka do krve rozškrábanou a svědivou. Tento přípravek nefunguje!!! Více

Vstoupit do diskuze

(9) (7) (0) 30/10/2006

Elena K. - Vyhodené peniaze

Prípravok je absolútne neúčinný. Vši po jeho aplikácii výborne prospievajú a radostne sa rozmnožujú. Akurát mňa stála táto sranda 190 Sk.

Vstoupit do diskuze

(8) (5) (0) 26/09/2006

Petra D. - Nespokojenost

Zakoupila jsem přípravek Neemoxan lotio a přesně dle příbalového letáku postupovala a přesto jsem svou sedmiletou dceru vší ani hníd nezbavila. Jsem velice nespokojena s tímto a výrobkem jehož cena je natolik vysoká, že jsem očekávala alespoň nějaký výsledek. Všem kteří hodlají bojovat proti vším nedoporučuji tento výrobek!!!!!

Vstoupit do diskuze