Podrobné informace

Lehký jemný lubrikant, zesiluje prožitek a zvyšuje citlivost při milováni.Durex představuje novou řadu lubrikantů vyvinutou pro větší rozkoš během milování - a jemné, smyslné potěšení.

Informace o produktu

Výrobce: SSL ČESKÁ REPUBLIKA S.R.O.
Značka: DUREX
Kód výrobku: 87494
Kód EAN: 5038483237335
Držitel rozhodnutí: SSL ČESKÁ REPUBLIKA S.R.O.

Ideální pro ty, kteří lubrikant zkouší poprvé, i pro ty, kteří ho používají pravidelně.Je to klasický lubrikant na bázi vody. Není lepkavý ani mastný, je velmi lehký, jemný a byl vyvinut pro zvýšení rozkoše. Nyní se každý dotek může stát smyslným, každý okamžik je naplněn intenzivnější.

Užití:

Durex Play lubrikační gel je určený pro větší rozkoš při sexu. Lze ho aplikovat na již nasazený kondom. Je na bázi vody - přebytečný lubrikant tak můžete jednoduše smýt. Pomocí praktické pumpičky se gel snadno aplikuje a je naprosto bez jakékoliv příchuti nebo zápachu. Díky tomu Durex Play samotné milováni nijak neruší, ale naopak zpříjemní celý prožitek. Jeho jedinečný a moderní design nikde nepřehlédnete a s ním budete „IN". Praktické balení 50ml se hodí s sebou na jakoukoliv akci či na cestu.

Spotřebujte do 3 měsíců od otevření.

Durex Play lubrikační gel není antikoncepční přípravek a neobsahuje spermicidní látky. Skladujte v chladu, suchu a z dosahu slunečního světla.

Balení:
100 ml.

Tento produkt je v Evropské unii certifikován notifikovanou osobou SGS CE0120 jako zdravotnický prostředek v souladu se směrnicí 93/42/EHS o zdravotnických prostředcích, a to výhradně pro zmírnění vaginální suchosti a nepříjemných stavů v intimních partiích. Další nezdravotnická použití přisuzovaná tomuto prostředku nespadají do rámce certifikace CE a uživatelé by si měli vždy uvědomovat, že použití produktu a/nebo jeho bezpečnost nebyl pro tyto účely orgánem SCG hodnocen.

Recenze (11)

Recenze produktu Lubrikační gel Durex Play pump 100 ml

Recenze od 11 uživatelů s celkovým hodnocením 90 %.

Přidat recenzi produktu

(1) (0)

100 %

(0) (0)

100 %

(0) (0)

80 %

(0) (0)

80 %

(0) (0)

100 %

(0) (0)

80 %

Lubrikační gely od Durexu jsou vždy dobré, nemůžeme si stěžovat a vždy se k nim vracíme.

(0) (0)

100 %

(0) (0)

80 %

Jsem s tímto přípravkem spokojený

(0) (0)

80 %

spokojenost. Co dodat? :)

(0) (0)

80 %

Diskuze

Diskuze k produktu Lubrikační gel Durex Play pump 100 ml

Přidat nový příspěvek do diskuze