Podrobné informace

Šampon pro dokonalý lesk, sametovou hebkost a lehkost vlasů navíc! Pro vlasy dlouhé, polodlouhé, snadno se mastící, bez lesku a vitality.

Informace o produktu

Výrobce: L'OREAL Česká republika s.r.o.
Značka: ELSEVE
Produktová řada: LOREAL Elseve
Kód výrobku: 93443
Kód EAN: 3600521127896
Držitel rozhodnutí: L'OREAL Česká republika s.r.o.

Mají vaše vlasy tendenci mastit se, těžknout, jsou bez lesku a vitality? Právě pro Vás vytvořily laboratoře Loreal řadu Elseve Nutri-Gloss Light s obsahem proteinu z perel a citrusů, který vlasům navrátí jejich půvab a krásu.

Inovace: Technologie Light
Nové složení obsahuje 2 účinné složky. Perlový protein, který je původcem lesku a odolnosti perel a citrusy, které jsou známé pro svou čistící schopnost. Technologie LIGHT tedy poskytuje dvojí účinek - čistí a vyhlazuje vlasové vlákno, na kterém se tak zachycuje méně nečistot. Vyživuje vlasy od kořínků ke konečkům aniž by je zatěžovala.

Prokázaná účinnost
Dokonalý lesk, sametová hebkost a lehkost vlasů navíc! Vlasy zůstanou po delší dobu čistší a lehčí. Dokonale vyživené a vyhlazené vlasové vlákno tak bude lépe odrážet světlo.

Dávkování
Naneste na mokré vlasy, jemně promasírujte a poté důkladně opláchněte. Pro kompletní péči použijte sprej pro snadné rozčesávání z řady Elséve Nutri-Gloss Light. V případě vniknutí do očí okamžitě vypláchněte vodou.

Recenze (2)

Recenze produktu LOREAL Elseve Nutri-gloss šampon light 250ml

Recenze od 2 uživatelů s celkovým hodnocením 80 %.

Přidat recenzi produktu

(1) (4)

80 %

(3) (4)

80 %

překvapilo mě jiné balení výrobku, ale jinak používám často a dlouhodobě

Diskuze

Diskuze k produktu LOREAL Elseve Nutri-gloss šampon light 250ml

Přidat nový příspěvek do diskuze