Podrobné informace

Pleťový krém, pro péči o atopickou , suchou a podrážděnou pokožku vhodné pro kojence, děti a dospělé, dermatologicky testováno.

Informace o produktu

Výrobce: LABORATORIOS LETI S.L.
Značka: LETI
Produktová řada: Leti AT
Kód výrobku: 83783
Kód EAN: 8431166180039
Držitel rozhodnutí: LABORATORIOS LETI S.L.
Užití
Krém poskytuje speciální ochranu proti znečištěnému vnějšímu prostředí a nepříznivým klimatickým podmínkám. Pomáhá zmírňovat typické projevy atopické pokožky.

Pro péči o atopickou, suchou a podrážděnou pokožku vhodné pro kojence, děti a dospělé dermatologicky testováno, bez barvících látek, s obsahem přírodního aroma.

Atopický typ pokožky má následující 4 typické symptomy, LETI-AT 4 působí proti všem příznakům:
  • SUCHOST - LETIAT-4 podporuje svým specifickým složením zahrnujícím esenciální lipidy (ceramidy a esenciální mastné - 6kyseliny) přirozenou obnovu ochranné vrstvy pokožky, která zajišťuje její hydrataci. Obsažené zvláčňující složky redukují vysušení. Stabilizovaný vitamín C působí proti nežádoucí oxidaci lipidů zrohovatělé vrstvy pokožky.
  • SVĚDĚNÍ - LETI AT-4 obsahuje polydocanol a tuk, které suchou pokožku zklidňují a zjemňují.
  • PODRÁŽDĚNÍ - LETI AT-4 chrání pokožku proti atakům vnějšího prostředí a omezuje její podráždění díky obsahu peptidoglykanů a polysacharidů ze Inu setého.
  • INFEKCE - LETI AT-4 snižuje riziko opakovaných infekcí, přispívá k obnovení rovnováhy přirozené mikroflóry pokožky pomocí -glukan oligosacharidů, které podporují přirozenou mikroflóru pokožky, která chrání před napadení patogeny (např. Staphylococcus Aureus).
Dávkování
Tento krém aplikujte rovnoměrně na obličej a krk (na nechráněná místa vystavená vnějšímu prostředí). Krém není mastný a díky své jemné konzistencí se snadno nanáší na pokožku celého těla.

Recenze

Recenze produktu LETI AT-4 Pleťový krém 50 ml

Diskuze

Diskuze k produktu LETI AT-4 Pleťový krém 50 ml

Přidat nový příspěvek do diskuze