Moje srdcovky

Úvodní strana » Zdraví a léky » Léky na předpis

Léky na předpis TENSAMIN

Tato sekce poskytuje informace odborníkům ve zdravotnictví. Legislativa ČR a EU totiž nepovoluje zásilkový prodej léků na předpis. Cena doplatků přípravků se může v jednotlivých kamenných lékárnách lišit, proto ji zde neuvádíme.

tensamin
  • TENSAMIN INJ 10X5ML/200MG

    Produkt nelze zakoupit online na českém trhu.

    Dopamin je indikován jako součást komplexní terapie při akutním selhání perfuze v životně důležitých orgánech (především v ledvinách) a k profylaxi reaktivní vazokonstrikce ve splanchnické oblasti při centralizaci a redistribuci krve. Slouží k prevenci tvorby ischemických mediátorů a pozdějšího multisystémového a multiorgánového postižení. Další indikací je kongestivní srdeční selhání, pooperační, traumatický, anafylaktický a endotoxinový šok, časný popáleninový šok, kardiogenní a septický šok, otravy, pankreatitida, neurogenní šok při vysokých míšních lézích. Velmi malé dávky dopaminu (2-4 mikrogramy/kg/min.) jsou indikovány profylakticky při hraničních a instabilních oběhových situacích k protekci splanchnické a renální perfuze, popř. při umělé plicní ventilaci se zařazením vyššího endexspiračního přetlaku (PEEP).

Nejprodávanější značky

Výhodné nabídky už nemusíte hledat

pošleme vám je e-mailem :)

Zkuste to, odhlásit se koneckonců můžete kdykoli.
Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám