Podrobné informace

Krém pro jemnou pokožku kolem očí.

Informace o produktu

Výrobce: KOSMETIKA CAPRI
Značka: LA CHÉVRE
Kód výrobku: 4941
Kód EAN: 8595111838106
Držitel rozhodnutí: KOSMETIKA CAPRI
Užití
Ochraňuje a hydratuje jemnou pokožku v oblasti očních partií. Při dlouhodobější aplikaci omezuje tvorbu vrásek. Vhodný pro všechny druhy pleti, zejména citlivé! Doporučená aplikace: naneseme malé množství krému na oční okolí a jemně vklepáme prsty do pokožky směrem od vnitřního koutku oka ke spánkům.
Fakta
Obsahuje tuk kozího mléka, deriváty kyseliny hyaluronové, squalan a vitamíny rozpustné v tucích v přírodním stavu.
Ingredients: Aqua, Decyl Oleate, Isostearyl Isostearate, Butylene Glycol, Steareth-2, Squalane,Steareth-21, Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Dimeticone, Sodium Hyaluronate, Methyldibromoglutaronitril (and) Phenoxyethanol, (Triethanolamin), (Parfume).
Poznámka
V přírodním stavu obsahuje kozí mléko účinné látky, dnes propagované známými kosmetickými firmami pod názvy liposomy, ceramidy, AHA kyseliny a koenzym Q 10. Kromě toho je kozí mléko bohaté na minerální látky jako je vápník, fosfor, hořčík a draslík, obsahuje i vitamíny skupiny B a vitamín A. Vitaminy jsou pro pokožku velmi důležité, protože ji chrání před působením volných radikálů a nedostatkem buněčné energie a tím i předčasným stárnutím. Výrobky zn. La Chevre prošly náročným, i když nepovinným klinickým testováním s vynikajícím výsledkem. „Všechny přípravky řady La Chevre byly dobře snášeny u všech základních typů pleti a z hlediska dermální snášenlivosti jsou ideální. Významné je i to, že tuto řadu snáší i alergici a pacienti s atopickým ekzémem. S touto skupinou přichází na náš trh výjimečná kosmetika na zcela nové bázi„, uvádí ve své zprávě Laboratoř pro metabolismus a patofyziologii kůže Fakulty všeobecného lékařství UK v Praze. Kosmetika není testována na zvířatech.

Recenze

Recenze produktu LA CHEVRE gel okolo očí 35ml

Diskuze

Diskuze k produktu LA CHEVRE gel okolo očí 35ml

Přidat nový příspěvek do diskuze