Moje srdcovky

Úvodní strana » Výživa a hubnutí » Sportovní výživa » Spalovače tuků » L-Carnitin

Přípravky s L-karnitinem pro sportovce

Účinné látky v tomto spalovači tuků zajistí, že se vám konečně podaří zhubnout a budete o krok blíž k hezké, vyvážené a pevné postavě. L-Carnitin je spalovač tuků, který nabudí vaše tělo k aktivitě a to začne spalovat přebytečné tuky

V této kategorii doporučujeme


Načítám

Přípravky s L-karnitinem pro sportovce - detailní popis

Pro koho je L-Carnitin určen?

Konzumace L-Carnitinu se doporučuje sportovcům, při hubnutí a pacientům s onemocněním srdce nebo ledvin. Účinný spalovač tuků karnitin napomůže k získání ideální postavy, jakou si už dlouho přejete. Pro hubnoucí efekt je potřeba dodržovat pravidelné dávkování a také pravidelně sportovat.

Nezapomeňte, že součástí hubnutí je vždy i vyvážená kombinace zdravé stravy, pohybu a vhodných potravinových doplňků.

Jak správně dávkovat karnitin?

Doporučená denní dávka L-Carnitinu se pohybuje v rozmezí od 500 mg denně, podle vyhlášky Ministerstva zdravotnictví by se měl konzumovat maximálně 1 g karnitinu denně ve formě doplňku stravy.

Pokud chcete zaznamenat viditelné výsledky, je potřeba karnitin konzumovat pravidelně a zachovat zdravý životní styl. Radikální změna samozřejmě nebude znatelná přes noc, ale po opakovaném užívání výsledky rozhodně uvidíte.

Jak co nejrychleji zhubnout?

Pokud se snažíte zhubnout, je potřeba začít jíst zdravě, zbytečně se neládovat fast foody a dodržovat předpřipravený jídelníček. K vysněné postavě vám napomohou doplňky stravy, které nastartují potřebné procesy v těle a napomohou vašemu metabolismu. Jestli to se snížením váhy myslíte vážně, poohlédněte se po sportu, který byste mohli dlouhodobě vykonávat, a který by vás bavil. Ten v kombinaci se spalovači tuku udělá zázraky.

Nejprodávanější značky

Výhodné nabídky už nemusíte hledat

pošleme vám je e-mailem :)

Zkuste to, odhlásit se koneckonců můžete kdykoli.
Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám