Úvodní strana Výživa a hubnutí Sportovní výživa Spalovače tuků Synephrine

Přípravky s extraktem synerphrinu pro sportovce

Co to je Synephrine? Synephrine je extrakt z rostliny Citrud aurantium, zvané také hořký pomeranč. Jeho účinky dobře zná tradiční čínská medicína. Chemickým složením je velmi podobný efedrinu a pseudoefedrinu, látkám, které byly dříve využívány jako doplňky stravy při hubnutí. Ty však byly zakázány pro svůj vážný negativní dopad na kardiovaskulární a centrální nervovou soustavu.

Zvolené filtraci neodpovídá žádné zboží

Zrušit filtr

Přípravky s extraktem synerphrinu pro sportovce - detailní popis

Je Synephrine bezpečný?

Jak prokázaly testy na laboratorních zvířatech i klinické testy na lidech, je jeho užívání zcela bezpečné a nemá žádné vedlejší účinky na srdeční činnost ani na psychiku člověka.

Jak to funguje?

Synephrine patří mezi stimulans. Má podobné účinky jako kofein. Zvyšuje produkci tělesného tepla díky specifické stimulaci beta­3 adrenergních receptorů. Díky tomu tělo produkuje více tepla, k čemuž potřebuje spalovat právě tuky. Synephrine nakopne váš metabolismus k vyšším obrátkám a tím podporuje výdej energie a spalování tuků a tedy i hubnutí.

Jaké je dávkování a s čím lze Synephrine kombinovat?

Dopručná denní dávka Synephrinu je asi 10­20 mg. Ale pozor, většina přípravků samozřejmě neobsahuje čistou látku, proto je nutné, pokud výrobce neuvádí přesné dávkování, si obsah účinné látky přepočítat.

Synephrine je vhodné kombinovat s jinými termogenními stimulans, například kofeinem. Doporučené množství je zhruba 1:10. Denní dávka by tedy neměla přesáhnout 20mg synefrinu a 200 mg kofeinu.

Dále doporučujeme užívat kyselinu salicylovou, která zlepšuje průtok krve. Vytvořené tělesné teplo se tak lépe odvádí ven.

Pro koho je jeho užívání vhodné?

Synephrine mohou užívat všichni, kdo chtějí zhubnout. Jeho účinky na hubnutí jsou prokazatelně pozitivní, nečekejte však nějakou zázračnou tabletku. Je to pouze doplněk stravy, abyste opravdu zhubli, budete potřebovat také pořádnou dávku vůle, pohybu a správnou životosprávu.

Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám
Zeptejte se lékárníka