Podrobné informace

Dezinfekční přípravek na nástroje bez obsahu aldehydů se silným čisticím účinkem.

Informace o produktu

Výrobce: HARTMANN - RICO a.s.
Značka: KORSOLEX
Kód výrobku: 155479
Kód EAN: 4031678041718
Kód SÚKL: P85442
Držitel rozhodnutí: HARTMANN - RICO a.s.

Dezinfekční přípravek na nástroje bez obsahu aldehydů se silným čisticím účinkem, ekonomickým použitím koncentraci a velmi příjemnou vůni pro termostabilní i termosenzitivní nástroje.

Korsolex med AF je vhodný k dezinfekci termolabilních i termostabilnich nástrojů i rigidních endoskopů. Dezinfekční přípravky na nástroje na bázi aminů jsou charakterizovány vynikajícími čisticími účinky, vysokou kapacitou pro bílkovinné zatížení a příjemnou vůní. Kompatibilní s mnoha druhy materiálů jako nerezová ocel, sklo, keramika, hliník, ebonit a tvrdé plasty. Využití:

  • na operačních sálech
  • v lékařských ordinacích
  • na odděleních
  • v diagnostice
  • v laboratořích a krevních bankách
  • v ambulantních zdravotnických zařízeních

Dezinfekce ponořením. Má vynikající čisticí schopnosti, proto není nutné přidávat žádné dodatečné detergenty. Roztok vždy připravujte ve studené vodě - max. pokojová teplota dle předepsaných koncentrací.

Korsolex med AF NENÍ vhodný pro nástroje vyrobené ze silikonu a latexu, pro fibroskopy, sondy, tonometry, měď nebo mosaz. NENÍ kompatibilní s přípravky obsahujícími aldehydy stejně tak jako s detergenty jako je Bodedex forte.

Mikrobiologická účinnost: Baktericidní (vč. MRSA). fungicidní na kvasinky, tuberkulocidní, mykobaktericidní, virucidní na obalené viry (vč. HBV, HCV, HIV).

Složení
100 g roztoku obsahuje: Účinné látky: N-dodecylpropane-1,3-diamine 15,6 g; n-(3-aminopropyl)-n-dodecylpropane-1,3-diamine5,1 g.
Pomocné látky: povrchově aktivní látky, rozpouštědla, inhibitory koroze, pěnové regulátory, regulátory hodnoty pH. barviva, vonné pňsady.

Recenze

Recenze produktu Korsolex med AF 2l BODE

Diskuze

Diskuze k produktu Korsolex med AF 2l BODE

Přidat nový příspěvek do diskuze