Podrobné informace

Čisté ručičky i obličej vašeho děťátka kdekoliv na cestách i při nehodách vám zajistí toaletní ubrousky v praktickém a odolném plastovém balení.

Informace o produktu

Výrobce: Johnson & Johnson s.r.o.
Značka: JOHNSON´S BABY
Kód výrobku: 2045
Kód EAN: 5201089503672
Držitel rozhodnutí: Johnson & Johnson s.r.o.

Toaletní ubrousky jsou zabaleny v praktickém plastovém balení, které se na cestách nepomačká a můžete ho mít pořád po ruce.

Vlhčené ubrousky jsou ideálním řešením tam, kde nemáte možnost umýt ručičky, obličej nebo i zadeček vašemu děťátku vodou.

Ubrousky využijete i při různých nehodách s pokrmy i výtvarnými potřebami, tím že jsou navlhčené, rychle a účinné setřou jakoukoliv nečistotu z pevných a gumových povrchů.

Jemné a účinné ubrousky šetrné k dětské pokožce

  • Ubrousky jsou k pokožce krásně jemné a šetrné, ale zároveň účinně očistí pokožku i různé povrchy doma i kdekoliv na cestách.
  • Navlhčení ubrousků je pro dětskou jemnou pokožku absolutně neškodné a je natolik jemné a bezpečné, že je můžete používat i kolem pusinky a očiček.
  • K pokožce jsou jemné, tudíž jsou vhodné i pro novorozené miminko, například i na každodenní utírání zadečku.
  • Nejvíce se ubrousky používají na utírání ručiček a pusinky po jídle, kdy se děťátko učí papat samo.

Jak správně dětské vlhčené ubrousky použít

Otevřete balení a vyndejte potřebné množství ubrousků. Utřete vašemu zlatíčku požadovanou část tělíčka, a poté ubrousek vyhoďte. Ubrousky nikdy nesplachujte do záchodu, mohl by se ucpat odpad.

V tomto balení najdete 50 ks rychlé, jemné i účinné čisty vašeho miminka.

Recenze zákazníka

Ubrousky jsem začala používat téměř hned po narození synka a jsem s nimi nadmíru spokojená, protože pokožku krásně očistí a nedráždí jí a navíc jsou v praktickém plastovém pouzdře, které se dobře převáží na cestách a vejde se mi i do kabelky, když jdeme na procházku.“

Recenze (1)

Recenze produktu JOHNSON´S BABY Toaletní ubrousky 50 ks

Recenze od 1 uživatele s celkovým hodnocením 20 %.

Přidat recenzi produktu

(0) (0)

20 %

nevyhovovali

Diskuze (1)

Diskuze k produktu JOHNSON´S BABY Toaletní ubrousky 50 ks

Přidat nový příspěvek do diskuze

(0) (0) (0) 10/03/2005

Iva Z. - Do kabelky

Nosím je vždycky u sebe. Výborné kapesní balení do kabelky či batohu. Kapesníčky jsou pevné a používáme je celá rodina třeba na výletě, na cestách..., prostě kdekoliv.

Vstoupit do diskuze