Podrobné informace

Dětská citlivá pokožka bude během koupele chráněna před vysušením a zároveň krásně hydratovaná a vláčná. Je vhodný i pro novorozence.

Informace o produktu

Výrobce: Johnson & Johnson s.r.o.
Značka: JOHNSON´S BABY
Produktová řada: Johnson´s Baby Softwash
Kód výrobku: 36632
Kód EAN: 3574660174281
Držitel rozhodnutí: Johnson & Johnson s.r.o.

Dětský sprchový gel obsahuje 1/3 dětského tělového mléka, které pokožku dokonale změkčí a zvláční.

Gel pokožku očistí a zároveň jí dopřeje i přirozenou vláčnost a vlhkost a pokožka bude bez suchých a šupinatých míst, které dokáží pěkně potrápit.

Obsažená aloe vera má výrazné zklidňující, protizánětlivé a antibakteriální účinky a to z čistě přírodních zdrojů, takže vaše miminko bude chráněno tím nejjemnějším způsobem. 

Sprchový gel pro děti, který neštípe a pobaví bohatou pěnou

  • Patentované složení NO MORE TEARS nebo-li ,,už ani slzu“ nedráždí ani neštípe v očích, a tak je vhodný i pro to nejmenší miminko a můžete ho používat ihned po narození.
  • Hypoalergenní vlastnost sprchového gelu umožňuje umývat s ním i tu nejcitlivější pokožku novorozenců a nejsou na něj známy žádné alergické reakce.
  • Během koupele se mění na velmi bohatou pěnu, se kterou vaše děťátko zažije velkou zábavu.

Aloe vera, které je ve sprchovém gelu obsažena, má protizánětlivé a antibakteriální účinky a má blahodárný vliv na pokožku. S přehledem zklidní podrážděnou oblast plenek i citlivý dětský obličejíček.

V tomto balení koupíte 400 ml blahodárné a pečlivé péče o čistotu a pohodlí pokožky vašeho miminka.

Recenze zákazníka

Sprchový gel s aloe používám pro obě svoje děti. Krásně voní a pokožka po něm zůstává hezky hebká a vláčná a nezůstává po něm mastná, jako po jiných sprchových gelech. Větší miluje jeho vůni a prťousek si vyhraje s pěnou.

Recenze

Recenze produktu JOHNSON´S BABY Softwash aloe 400 ml

Diskuze

Diskuze k produktu JOHNSON´S BABY Softwash aloe 400 ml

Přidat nový příspěvek do diskuze