Podrobné informace

Blahodárný heřmánek na pokožku vašeho miminka přinese hydrataci i zjemnění a vy si tak můžete užívat sametové mazlení po každém namazání.

Informace o produktu

Výrobce: Johnson & Johnson s.r.o.
Značka: JOHNSON´S BABY
Kód výrobku: 6331
Kód EAN: 3574660091694
Držitel rozhodnutí: Johnson & Johnson s.r.o.

Heřmánkový gel jemně zvláčňuje a hydratuje pokožku.  Díky obsaženému minerálnímu oleji, který na sebe váže velké množství vody také napomáhá zmírňovat příznaky suché pokožky.

Zároveň napomáhá ke zklidnění podrážděné dětské pokožky, což má na svědomí heřmánek, který má hojivé, protizánětlivé a desinfekční účinky.  

Heřmánkový gel se skvěle roztírá a nedráždí pokožku miminek

  • Díky olejovému složení je zaručeno, že se velmi snadno roztírá, takže nebudete vašemu děťátku dřít kůžičku silou.
  • Jeho velkou výhodou je, že balení vydrží dlouho, protože stačí nanést na pokožku jen velmi malé množství a i to vystačí na celé tělíčko.
  • Je doporučeno gel používat na mokrou pokožku, protože v ní uzavírá větší množství vody než běžné tělové mléko, což zaručí její hydrataci.
  • Olejový gel je díky své konzistenci ideální i na dětskou masáž.

Jak můžete dětský olejový gel používat

Nalijte si malé množství gelu do dlaní a jemně je o sebe třete, abyste ho zahřáli. Poté začněte vaše děťátko jemně masírovat a jemně vtírat zklidňující a výživný olej do pokožky.

Recenze zákazníka

Heřmánkový gel je pro mě a mého synka skvělou volbou. Synek trpí na velmi suchou pokožku a tento gel se hezky roztírá, takže malému nedřu kůžičku při roztírání a navíc mu ji krásně zvláční a po suché pokožce už není téměř památky. Navíc k němu furt čuchám, protože krásně voní.

Recenze

Recenze produktu JOHNSON´S BABY gel olejový heřmánek 200ml

Diskuze

Diskuze k produktu JOHNSON´S BABY gel olejový heřmánek 200ml

Přidat nový příspěvek do diskuze