Podrobné informace

IRELONA – krém na ruce suchý je určen zejména spotřebitelům, kteří požadují rychlé vstřebání ochranného krému do pokožky.

Informace o produktu

Výrobce: IREL S.R.O.
Značka: IRELONA
Produktová řada: Irelona krémy na ruce
Kód výrobku: 70507
Kód EAN: 8595194600614
Držitel rozhodnutí: IREL S.R.O.

IRELONA – krém na ruce suchý je určen zejména spotřebitelům, kteří požadují rychlé vstřebání ochranného krému do pokožky. Z těchto důvodů přípravek obsahuje rychle absorbovatelné účinné látky, jakými jsou např. mastné oleje se středně dlouhými řetězci mastných kyselin nebo glycerol. Právě tyto látky vracejí kůži potřebnou rovnováhu a díky zadržování přiměřeného množství vody v hlubších vrstvách pokožky se tato stává pružnou a hebkou. Kyselina stearová se podílí na tvorbě ochranné vrstvy pokožky a spolu s dalšími přítomnými látkami nahrazuje chybějící přírodní produkty mazových žláz kůže. Přírodní látky na bázi terpenických alkoholů pomáhají udržet na kůži přirozenou nepatogenní mikroflóru a zamezují tak rozvoji plísňových a infekčních onemocnění.

Přestože je přípravek rychle pokožkou vstřebáván, je splněna podmínka dobré ochrany kůže před nepříznivým prostředím. Z těchto důvodů je proto vhodné přípravek aplikovat všude tam, kde by pocit mastné pokožky mohl vadit, např. při kancelářských pracích, ve zdravotnictví, při manipulaci s jemnými předměty atp.

Složení (INCI):
Aqua, Glyceryl Oleate, Stearic Acid, Caprylic/Capric Triglyceride, Decyl Cocoate, Glycerin, Caprylic/Capric Triglyceride (and) Sodium Acrylates Copolymer, Triethanolamine, Ceteareth-25, Ethoxydiglycol, Cetyl Alcohol, Farnesol (and) Linalool, Methylchloroisothiazolinone (and) Methylisothiazolinone.

IRELONA
Řada kosmetiky pro denní užití.
Výrobková řada IRELONA zahrnuje přípravky, které jsou vhodné pro denní běžné ošetření kůže. V závislosti na konkrétním přípravku nabízí různé možnosti, jakými je pokožka ošetřována. Při jejich vývoji byl brán ohled zejména na často různé požadavky spotřebitelů na faktický stav i pocity po aplikaci přípravku. Společným faktorem celé řady je pak skutečnost, že přípravky působí nejen regeneračně, ale v důsledku rychlé absorpce látek pokožkou, mají také ochrannou funkci, která se uplatní zejména při expozici pokožky nepříznivému prostředí, jakým je např. vlhkost, kontakt s agresivními látkami, povětrnostní vlivy atp.

Přípravky řady IRELONA jsou určeny nejen k péči o exponované partie, jakými jsou ruce, ale je možno je aplikovat na celý povrch těla, kde zejména při pravidelném používání dojde k rychlému obnovení rovnováhy v kůži a tím i dosažení její plné ochranné funkce.

Výrobková řada:
Irelona – krém na ruce výživný
Irelona – krém na ruce suchý

Řada IRELONA umožňuje optimální výběr přípravku s ohledem na požadavky spotřebitele a požadovanou ochrannou funkci. Oba přípravky je možno používat odděleně nebo v kombinaci na různé partie těla, anebo s různým časovým odstupem. Vhodné jsou například kombinace suchého krému před započetím práce, kdy je nutno mít pokožku chráněnou, ovšem bez zbytků mastnoty, s následným ošetřením pokožky po práci krémem výživným, kdy je možno respektovat dobu potřebnou k absorpci výživných složek do hlubších vrstev kůže. Obdobně je možno také ošetřit větší povrch těla, kdy na sušší části pokožky aplikujeme krém výživný a na mastnější části krém suchý.

Protože základním posláním přípravků řady IRELONA je ochrana pokožky, byly tyto přípravky testovány s ohledem na účinnost v této oblasti. Výsledek provedených studií prokázal v plném rozsahu funkčnost přípravků řady IRELONA jakožto ochranných kosmetických přípravků a byl certifikován Výzkumným ústavem bezpečnosti práce v.v.i. (certifikát č. 235/014/2007).

Recenze

Recenze produktu Irelona Krém na ruce suchý 100ml

Diskuze

Diskuze k produktu Irelona Krém na ruce suchý 100ml

Přidat nový příspěvek do diskuze