Oblíbené položky

Irelona Krém na ruce suchý 100ml - recenze

Kód výrobku: 70507
IRELONA – krém na ruce suchý je určen zejména spotřebitelům, kteří požadují rychlé vstřebání ochranného krému do pokožky.

Více informací

Produkt je dlouhodobě nedostupný

Termín distribuce je neznámý

Podobné produkty od stejného výrobce Pošlete mi e-mail, až bude produkt opět skladem

 
Podrobné informace
Recenze
Diskuze

Podrobné informace

Podrobné informace - Irelona Krém na ruce suchý 100ml

IRELONA – krém na ruce suchý je určen zejména spotřebitelům, kteří požadují rychlé vstřebání ochranného krému do pokožky.

Informace o produktu

Výrobce: IREL S.R.O.
Značka: IRELONA
Kód výrobku: 70507
Kód EAN: 8595194600614
Držitel rozhodnutí: IREL S.R.O.

IRELONA – krém na ruce suchý je určen zejména spotřebitelům, kteří požadují rychlé vstřebání ochranného krému do pokožky. Z těchto důvodů přípravek obsahuje rychle absorbovatelné účinné látky, jakými jsou např. mastné oleje se středně dlouhými řetězci mastných kyselin nebo glycerol. Právě tyto látky vracejí kůži potřebnou rovnováhu a díky zadržování přiměřeného množství vody v hlubších vrstvách pokožky se tato stává pružnou a hebkou. Kyselina stearová se podílí na tvorbě ochranné vrstvy pokožky a spolu s dalšími přítomnými látkami nahrazuje chybějící přírodní produkty mazových žláz kůže. Přírodní látky na bázi terpenických alkoholů pomáhají udržet na kůži přirozenou nepatogenní mikroflóru a zamezují tak rozvoji plísňových a infekčních onemocnění.

Přestože je přípravek rychle pokožkou vstřebáván, je splněna podmínka dobré ochrany kůže před nepříznivým prostředím. Z těchto důvodů je proto vhodné přípravek aplikovat všude tam, kde by pocit mastné pokožky mohl vadit, např. při kancelářských pracích, ve zdravotnictví, při manipulaci s jemnými předměty atp.

Složení (INCI):
Aqua, Glyceryl Oleate, Stearic Acid, Caprylic/Capric Triglyceride, Decyl Cocoate, Glycerin, Caprylic/Capric Triglyceride (and) Sodium Acrylates Copolymer, Triethanolamine, Ceteareth-25, Ethoxydiglycol, Cetyl Alcohol, Farnesol (and) Linalool, Methylchloroisothiazolinone (and) Methylisothiazolinone.

IRELONA
Řada kosmetiky pro denní užití.
Výrobková řada IRELONA zahrnuje přípravky, které jsou vhodné pro denní běžné ošetření kůže. V závislosti na konkrétním přípravku nabízí různé možnosti, jakými je pokožka ošetřována. Při jejich vývoji byl brán ohled zejména na často různé požadavky spotřebitelů na faktický stav i pocity po aplikaci přípravku. Společným faktorem celé řady je pak skutečnost, že přípravky působí nejen regeneračně, ale v důsledku rychlé absorpce látek pokožkou, mají také ochrannou funkci, která se uplatní zejména při expozici pokožky nepříznivému prostředí, jakým je např. vlhkost, kontakt s agresivními látkami, povětrnostní vlivy atp.

Přípravky řady IRELONA jsou určeny nejen k péči o exponované partie, jakými jsou ruce, ale je možno je aplikovat na celý povrch těla, kde zejména při pravidelném používání dojde k rychlému obnovení rovnováhy v kůži a tím i dosažení její plné ochranné funkce.

Výrobková řada:
Irelona – krém na ruce výživný
Irelona – krém na ruce suchý

Řada IRELONA umožňuje optimální výběr přípravku s ohledem na požadavky spotřebitele a požadovanou ochrannou funkci. Oba přípravky je možno používat odděleně nebo v kombinaci na různé partie těla, anebo s různým časovým odstupem. Vhodné jsou například kombinace suchého krému před započetím práce, kdy je nutno mít pokožku chráněnou, ovšem bez zbytků mastnoty, s následným ošetřením pokožky po práci krémem výživným, kdy je možno respektovat dobu potřebnou k absorpci výživných složek do hlubších vrstev kůže. Obdobně je možno také ošetřit větší povrch těla, kdy na sušší části pokožky aplikujeme krém výživný a na mastnější části krém suchý.

Protože základním posláním přípravků řady IRELONA je ochrana pokožky, byly tyto přípravky testovány s ohledem na účinnost v této oblasti. Výsledek provedených studií prokázal v plném rozsahu funkčnost přípravků řady IRELONA jakožto ochranných kosmetických přípravků a byl certifikován Výzkumným ústavem bezpečnosti práce v.v.i. (certifikát č. 235/014/2007).

Recenze

Recenze produktu Irelona Krém na ruce suchý 100ml

Diskuze

Diskuze k produktu Irelona Krém na ruce suchý 100ml

Přidat nový příspěvek do diskuze

Štítky

 

Mohlo by vás zajímat


Načítám

Nejprodávanější značky

Výhodné nabídky už nemusíte hledat

pošleme vám je e-mailem :)

Zkuste to, odhlásit se koneckonců můžete kdykoli.
Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám
Chat - poradíme vám