Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.

Bioderma Phoroderm

Irelona Krém na ruce suchý 100ml

Výrobek je už delší dobu nedostupný.
Objednali jsme ho, ale dodavatel
nám zatím nepotvrdil datum doručení
na náš sklad.
Irelona Krém na ruce suchý 100ml
IRELONA – krém na ruce suchý je určen zejména spotřebitelům, kteří požadují rychlé vstřebání ochranného krému do pokožky. Více informací
Kód výrobku: 70507
Cena s DPH: 46 
Dostupnost: krátkodobě nedostupný
Přidat do oblíbených
Napište mi, až bude výrobek u dodavatele29 Kč za všechny druhy dopravy!

Podrobný popis výrobku Irelona Krém na ruce suchý 100ml

IRELONA – krém na ruce suchý je určen zejména spotřebitelům, kteří požadují rychlé vstřebání ochranného krému do pokožky. Z těchto důvodů přípravek obsahuje rychle absorbovatelné účinné látky, jakými jsou např. mastné oleje se středně dlouhými řetězci mastných kyselin nebo glycerol. Právě tyto látky vracejí kůži potřebnou rovnováhu a díky zadržování přiměřeného množství vody v hlubších vrstvách pokožky se tato stává pružnou a hebkou. Kyselina stearová se podílí na tvorbě ochranné vrstvy pokožky a spolu s dalšími přítomnými látkami nahrazuje chybějící přírodní produkty mazových žláz kůže. Přírodní látky na bázi terpenických alkoholů pomáhají udržet na kůži přirozenou nepatogenní mikroflóru a zamezují tak rozvoji plísňových a infekčních onemocnění.

Přestože je přípravek rychle pokožkou vstřebáván, je splněna podmínka dobré ochrany kůže před nepříznivým prostředím. Z těchto důvodů je proto vhodné přípravek aplikovat všude tam, kde by pocit mastné pokožky mohl vadit, např. při kancelářských pracích, ve zdravotnictví, při manipulaci s jemnými předměty atp.

Složení (INCI):
Aqua, Glyceryl Oleate, Stearic Acid, Caprylic/Capric Triglyceride, Decyl Cocoate, Glycerin, Caprylic/Capric Triglyceride (and) Sodium Acrylates Copolymer, Triethanolamine, Ceteareth-25, Ethoxydiglycol, Cetyl Alcohol, Farnesol (and) Linalool, Methylchloroisothiazolinone (and) Methylisothiazolinone.

IRELONA
Řada kosmetiky pro denní užití.
Výrobková řada IRELONA zahrnuje přípravky, které jsou vhodné pro denní běžné ošetření kůže. V závislosti na konkrétním přípravku nabízí různé možnosti, jakými je pokožka ošetřována. Při jejich vývoji byl brán ohled zejména na často různé požadavky spotřebitelů na faktický stav i pocity po aplikaci přípravku. Společným faktorem celé řady je pak skutečnost, že přípravky působí nejen regeneračně, ale v důsledku rychlé absorpce látek pokožkou, mají také ochrannou funkci, která se uplatní zejména při expozici pokožky nepříznivému prostředí, jakým je např. vlhkost, kontakt s agresivními látkami, povětrnostní vlivy atp.

Přípravky řady IRELONA jsou určeny nejen k péči o exponované partie, jakými jsou ruce, ale je možno je aplikovat na celý povrch těla, kde zejména při pravidelném používání dojde k rychlému obnovení rovnováhy v kůži a tím i dosažení její plné ochranné funkce.

Výrobková řada:
Irelona – krém na ruce výživný
Irelona – krém na ruce suchý

Řada IRELONA umožňuje optimální výběr přípravku s ohledem na požadavky spotřebitele a požadovanou ochrannou funkci. Oba přípravky je možno používat odděleně nebo v kombinaci na různé partie těla, anebo s různým časovým odstupem. Vhodné jsou například kombinace suchého krému před započetím práce, kdy je nutno mít pokožku chráněnou, ovšem bez zbytků mastnoty, s následným ošetřením pokožky po práci krémem výživným, kdy je možno respektovat dobu potřebnou k absorpci výživných složek do hlubších vrstev kůže. Obdobně je možno také ošetřit větší povrch těla, kdy na sušší části pokožky aplikujeme krém výživný a na mastnější části krém suchý.

Protože základním posláním přípravků řady IRELONA je ochrana pokožky, byly tyto přípravky testovány s ohledem na účinnost v této oblasti. Výsledek provedených studií prokázal v plném rozsahu funkčnost přípravků řady IRELONA jakožto ochranných kosmetických přípravků a byl certifikován Výzkumným ústavem bezpečnosti práce v.v.i. (certifikát č. 235/014/2007).

Potřebujete odbornou radu?
Zkuste chat s lékárníkem

Mgr. Pavla Horáková

a další kvalifikovaní lékárníci

radí zdarma on-line 8 - 22 hodin

každý den i o víkendu

Potřebujete poradit
s objednávkou?

infolinka
466 444 233
Po - Pá 7 - 17 h
obchod@lekarna.cz

Asociace pro elektronickou komerci
Česká kvalita
Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu Lékárna.cz