Podrobné informace

Prodyšné plenkové kalhotky pro trvalý únik moči. Dokáží to, na co běžné plenkové kalhotky nestačí, zajistí přísun čerstvého vzduchu k pokožce + podložka

Informace o produktu

Výrobce: HARTMANN - RICO a.s.
Značka: MOLICARE
Kód výrobku: 83595
Kód EAN: 4049500632010
Držitel rozhodnutí: HARTMANN - RICO a.s.

Užití
MoliCare nyní poskytují uživatelům jedinečnou výhodu - jsou prodyšné. Dokáží to, na co běžné plenkové kalhotky nestačí - zajistí přísun čerstvého vzduchu k pokožce. Ta je díky cirkulaci vzduchu zdravější a pacienti se cítí mnohem lépe.

MoliCare mají nová pružná lepítka. Tím se snáze přizpůsobí jakékoli postavě a oproti pevným lepítkům jsou znatelně poddajnější při pohybu. Dávají pacientům pocit vetší volnosti a spokojenosti.

Další novou výhodou MoliCare jsou anatomicky tvarované vnitřní pásky, jež lépe chrání proti postrannímu vytékání a absorpční plocha je tím zvětšená o 14 %. MoliCarem Dry Plus Vlies na povrchu odvede ihned moč do savého jádra a zabraňuje jejímu zpětnému pronikání. Superabsorbent SAP v savém jádře ihned přemění moč v gel. Navíc má schopnost rozmisťovat moč rovnoměrně po celém savém jádře. Gel se potom nehromadí na jednom místě a kapacita savého jádra je využívána efektivněji. Elastická fólie zajistí pevné, a přitom šetrné obemknutí těla. Indikátor vlhkosti je jednoduchou a praktickou pomůckou, upozorňující na nezbytnost výměny.

Recenze

Recenze produktu Inkontinenční kalhotky Molicare Medium 10 ks + podložka Molinea

Diskuze

Diskuze k produktu Inkontinenční kalhotky Molicare Medium 10 ks + podložka Molinea

Přidat nový příspěvek do diskuze