Podrobné informace

Prodyšné plenkové kalhotky pro trvalý únik moči. MoliCare nyní poskytují uživatelům jedinečnou výhodu-jsou prodyšné.

Informace o produktu

Výrobce: HARTMANN - RICO a.s.
Značka: EXTRA
Kód výrobku: 112321
Kód EAN: 4049500603584
Držitel rozhodnutí: HARTMANN - RICO a.s.

Užití
Dry Plus Vlies na povrchu odvede ihned moč do savého jádra a zabraňuje jejímu zpětnému pronikání. Superabsorbent SAP v savém jádře ihned přemění moč v gel. Navíc má schopnost rozmísťovat moč rovnoměrně po celém savém jádře. Gel se potom nehromadí na jednom místě a kapacita savého jádra je využívána efektivněji. Elastická fólie zajistí pevné, a přitom šetrné obemknutí těla. Indikátor vlhkosti je jednoduchou a praktickou pomůckou, upozorňující na nezbytnost výměny.

Při těžké inkontinenci moči nebo stolice a také u pacientů, kteří vyžaduji zvýšený stupeň péče nebo u pacientů obzvláště neklidných. Díky špičkovým vlastnostem poskytuje inkontinentnim maximální stupeň bezpečí.

Dávkovaní
Dle potřeby.

Kontraindikace
Nejsou známy.

Vedlejší příznaky
Nejsou známy.

Fakta
MoliCare nyní poskytují uživatelům jedinečnou výhodu-jsou prodyšné. Dokáží to, na co běžné plenkové kalhotky nestačí: zajistí přísun čerstvého vzduchu k pokožce. Ta je díky cirkulaci vzduchu zdravější a pacienti se cítí mnohem lépe.

MoliCare mají nová pružná lepítka. Tím se snáze přizpůsobí jakékoli postavě a oproti pevným lepítkům jsou znatelně poddajnější při pohybu. Dávají pacientům pocit vetši volnosti a spokojenosti. Další novouvýhodou MoliCare jsou anatomicky tvarované vnitřní pásky, jež lépe chrání proti postrannímu vytékání a absorpční plocha zvětšená o 14 %.

Recenze

Recenze produktu Inkont.kalh.MOLICARE CLASSIC Extra X - Large 14ks

Diskuze

Diskuze k produktu Inkont.kalh.MOLICARE CLASSIC Extra X - Large 14ks

Přidat nový příspěvek do diskuze