Podrobné informace

Svěží vůně stvořená pro muže, kteří mají rádi nová dobrodružství a baví se životem. Nechte se unést blankytně modrou hladinou oceánu.

Informace o produktu

Výrobce: HUGO BOSS
Kód výrobku: 81881
Kód EAN: 737052449470
Držitel rozhodnutí: HUGO BOSS

Baldessarini Del Mar zosobňuje jedinečný pocit, který lze zažít jen ve chvílích absolutního volna. Při jejím vytváření se Werner Baldessarini nechal inspirovat životem svých přátel, kteří umí žít a užívat si svého života plnými doušky. Přepych volného času, luxus chvíle, v níž můžete kdykoliv zavelet k odplutí - požitek úniku od všeho a všech, jež není dopřán každému. Právě to je Baldessarini Del Mar.

Volnost, blankytná modř oceánu

Ze začátku vás oslní svěží tóny mandarinky doplněné černým pepřem a bergamotem. V samém srdci ucítíte hřejivé akordy skořice snoubící se s kardamonem a cedrovým dřevem. Mužný ráz vůni dodává vetiver, pačuli a ambra. Masivní flakon z čirého skla zachovává klasicky baldessariniovský, elegantně kubistický tvar vyplněný tyrkysově modrou vůní připomínající odstín Středozemního moře pod zářivě modrou oblohou. Dojem umocňuje chromový uzávěr ztělesňující mužnou sílu. Krabička ve stříbřitě modrém tónu je rozdělena vodorovnou čarou, která symbolizuje obzor, kde se mořská hladina spojuje s oblohou. 

Složení vůně

Hlava: mandarinka, černý pepř, italský bergamot
Srdce: skořice, kardamon, cedrové dřevo
Základ: kadidlo, ambra, vetiver, pačuli

Toaletní voda

Recenze

Recenze produktu Hugo Boss Baldessarini Del Mar Toaletní voda 90ml

Diskuze

Diskuze k produktu Hugo Boss Baldessarini Del Mar Toaletní voda 90ml

Přidat nový příspěvek do diskuze