Podrobné informace

Herpclair gel působí ve všech stádiích oparu rtu. Vytváří neviditelnou vrstvu na postiženém místě, omezuje šíření a podporuje proces hojení.

Informace o produktu

Výrobce: SINCLAIR PHARMA SRL.
Značka: HERPCLAIR
Kód výrobku: 185453
Kód EAN: 8595214400248
Držitel rozhodnutí: SINCLAIR PHARMA SRL.

Herpclair je gel, který působí ve všech stádiích oparu rtu. Díky svému složení i způsobu aplikace, působí na opar od počátečního svědění až po konečnou fázi hojení stroupku i následnou reparaci postiženého místa.

Jak HERPCLAIR účinkuje

 • po aplikaci vytvoří na postiženém místě neviditelný film
 • tlumí zánět a zarudnutí
 • omezuje pocity místní bolesti
 • vytváří ochranu proti šíření viru
 • urychluje hojení oparu i stroupku

Co obsahuje

 • Melissa officinalis – meduňková silice - má silné protivirové účinky - viry inaktivuje přímo, navíc zkracuje čas hojení, zabraňuje rozšíření infekce, potlačuje nepříjemné lokální pocity (svědění, brnění pálení, píchání, otok). Přípravku navíc dodává příjemné aroma a chuť.
 • Glycyrrhizinová kyselina - výtažek z kořene lékořice - zamezuje replikaci (množení) viru, působí navíc silně proti-zánětlivě. Její chuť je sladká – přípravku tedy dodává sladkou chuť.
 • Lavandula angustifolia – levandulový olej - Hojně využívaný v medicíně i kosmetice, má proti-zánětlivé, antibakteriální a analgetické účinky (zamezení pocitu bolesti).
 • D-panthenol - tělu vlastní provitamín - vitamín B5. Hraje klíčovou roli v hojivých a reparačních procesech kůže. Zvyšuje hydrataci kůže, zamezuje ztrátě vody přes epidermis, udržuje elasticitu a jemnost kůže.
 • Betaglukan - látka pochází z otrub cereálií - velmi dobře známá pro svoji schopnost zlepšovat imunitní odpověď. Zvyšuje obranyschopnost organismu proti virům, plísním, bakteriím, navíc podporuje hojivé procesy v kůži.

Kompletní složení výrobku

Voda, PEG-40 hydrogenovaný ricínový olej, ethoxydiglykol, glycerin, levandulový olej, výtažek z chondrus crispus, karboxymetyl celulóza, xantanová guma, meduňková silice, tokoferol, glycyrrhizát amonný, betaglukan, pantenol.

Zajímá Vás jak HERPCLAIR používat

Naneste HERPCLAIR® GEL na postižené místo až 5krát denně.  Herpclair® nesmí užívat pacienti se známou přecitlivělostí na kteroukoliv složku přípravku. V případě velmi rozšířeného oparu, trvajícího déle než jeden týden, kontaktujte svého lékaře.

Balení obsahuje 5 ml.

Recenze (17)

Recenze produktu HERPCLAIR Herpes labialis gel 5 ml

Recenze od 17 uživatelů s celkovým hodnocením 90 %.

Přidat recenzi produktu

(9) (7)

100 %

(5) (10)

100 %

nejlepší, co jsem na opary měla, rychle opar zahojil

(10) (5)

100 %

Velmi spokojena!

 • nosím stále u sebe

(7) (7)

100 %

už při svědění rtu zabere - opar se vůbec neobjeví!!! A když už tuto dobu "nestihnu", tak se mi zdá, že opar zmizí rychleji.

 • cena je OK, není vidět když ho na ret nanesu (i manžel:), hezky chladí a voní

(9) (7)

100 %

Nejlepší na opary. Velká spokojenost :-)

(11) (5)

100 %

výborný gel na opary ať už si ho namažete při prvním svědění nebo pálení, na samotný opar i na stroupek. řekla bych, že to je jediný takový krém/gel na opary. trpím na opary opravdu hodně. když jsem ho začala používat opar se skoro "nerozjede" když si ho namažu hned při prvním "špatném" pocitu

(8) (4)

100 %

super na opary

(7) (8)

100 %

Tento gel účinkuje podle mně lépe, než antivirotické přípravky z lékáren. Opar mívám několikrát do roka a po použití tohoto gelu je hojení rychlejší. Doporučuji

(7) (8)

20 %

(7) (8)

100 %

Super nemá chybu.

Diskuze

Diskuze k produktu HERPCLAIR Herpes labialis gel 5 ml

Přidat nový příspěvek do diskuze