Podrobné informace

Šampon proti lupům s kondicionérem. Čistý a šetrný.

Informace o produktu

Výrobce: PROCTER & GAMBLE
Značka: HEAD&SHOULDERS
Kód výrobku: 3579
Kód EAN: 5601059062534
Držitel rozhodnutí: PROCTER & GAMBLE
Užití
Pro ty, kteří si přejí mít dokonale čisté, zdravé vlasy bez lupů a chtějí aplikovat také kondicionér, při jediném mytí vlasů.
Fakta
Opravdu není nutné cítit se nepříjemně kvůli lupům. Výskyt lupů a suché pokožky patří mezi dnešní nejčastější obtíže s pokožkou hlavy, které v určitém období života postihují více než 70% evropské populace obého pohlaví. Je jen zapotřebí učinit správné rozhodnutí!
Řada šampónů Head&Shoulders využívá nejnovější technologii pro dosažení maximální účinnosti, a sice pomocí aktivních částic pyrithionu zinku (1 % ZPT), které mají antimikrobiální účinek a obnovují tak přirozenou rovnováhu pokožky hlavy. Ochranné a ošetřující složky nového šampónu Head&Shoulders poskytují vlasům a pokožce hlavy tu nejjemnější péči. Účinek Head&Shoulders proti lupům je klinicky prokázán a je srovnatelný s předními šampóny proti lupům, které jsou k dostání pouze v lékárnách. Tento šampón dále poskytuje jemnou péči pokožce hlavy i vlasům a zákaznici tak získávají kýžený kosmetický výsledek: krásné vlasy bez lupů.

Recenze

Recenze produktu Head&Shoulders šamp.proti lupům 2v1 200ml šetrný

Diskuze

Diskuze k produktu Head&Shoulders šamp.proti lupům 2v1 200ml šetrný

Přidat nový příspěvek do diskuze