Podrobné informace

Hadí mast SERPENS DERM je doporučována při problémech a onemocnění pohybového aparátu, pro urychlení hojení povrchových poranění kůže. SerpensDerm- Hadí mast -Širokospektrální mast se syntetickým toxinem 1% Waglerin

Informace o produktu

Výrobce: VIVACO S.R.O.
Značka: SERPENS
Kód výrobku: 219448
Kód EAN: 8594162052714
Držitel rozhodnutí: VIVACO S.R.O.

SerpensDerm- Hadí mast -Širokospektrální mast se syntetickým toxinem 1% Waglerin 1. Hadí jed je využíván při problémech a onemocnění pohybového aparátu, urychluje hojení povrchových poranění kůže, účinně vyhlazuje mimické vrásky, pomáhá zmírňovat projevy různých kožních onemocnění, působí proti oparu / herpes simplex/ , pomáhá proti křečovým žilám, hemeroidům a nehojícím se ranám.

Účinné látky
Synthetic Waglerin 1

SerpensDerm - Hadí mast - Širokospektrální mast se syntetickým toxinem 1% Waglerin. Hadí jed je využíván při problémech a onemocnění pohybového aparátu, urychluje hojení povrchových poranění kůže, pomáhá zmírňovat projevy různých kožních onemocnění, působí proti oparu/herpes simplex/, pomáhá proti křečovým žílám, hemeroidům a nehojícím se ranám. Hadí jed syntetický je vynikající sloučenina proti vráskám s podobným mechanismem působení jako hadí jed. Vyhlazuje mimické vrásky v krátkém čase.

Přiměřené množství masti vtíráme do postižené oblasti 1-2x denně.

Neaplikujeme v těhotenství a období kojení. Pouze pro zevní použití, chraňte oči a sliznice. Nevhodné pro děti do 6 let.

Recenze (4)

Recenze produktu Hadí mast SERPENS DERM 75ml

Recenze od 4 uživatelů s celkovým hodnocením 95 %.

Přidat recenzi produktu

(2) (4)

100 %

(3) (3)

80 %

(3) (4)

100 %

(2) (4)

100 %

tento produkt mám již vyzkoušený a je velice účinný a kvalitní

  • Hadi mast používám na všechny kožní a kloubní problemy.
  • Má dobré a rychlé účinky.

Diskuze

Diskuze k produktu Hadí mast SERPENS DERM 75ml

Přidat nový příspěvek do diskuze