Podrobné informace

Hydroactive vitamínový krém proti vráskám pro ošetření pokožky ráno a večer. Vitamínový krém, který hydratuje a vyživuje pleť.

Informace o produktu

Výrobce: ILIRIJA D.D.LJUBLJANA
Značka: GREEN LINE
Produktová řada:
Kód výrobku: 112434
Kód EAN: 3838980801419
Držitel rozhodnutí: ILIRIJA D.D.LJUBLJANA

Účinky
Green line Hydroactive - řada péče o pleť pro ženy po 25. roce. Vitamínový krém, který hydratuje a vyživuje pleť.

Péče o pleť
Škodlivé vlivy okolního prostředí a přírodních podmínek způsobují, že pleť časem ztrácí svoji barvu a pružnost, stává se sušší a začínají se na ní tvořit první vrásky. Tomu se však pravidelnou péčí přizpůsobenou Vašemu typu pokožky můžete účinně vyhnout.

Najděte si nejlepší řešení pro svoji pokožku mezi výrobky Green line Hydroactive. Vrásky se u někoho objevují dřív, u jiného později. Některé přírodní látky mohou proti tomuto přirozenému procesu působit a toho lze kosmeticky využít. Krém Green line Hydroacitve vitamínový koktejl proti prvním vráskám pro ranní a večerní péči. Pleť hloubkově čistí, vyživuje a vyhlazuje. Krém s výtažky z pšeničných klíčků působí proti vráskám a pomáhají detoxikovat kožní buňky. Obsahuje též cenný jojobový olej a vybranou směs nezbytných vitamínů.

Každý výrobek řady Green line Hydroactive obsahuje několik přírodních účinných látek, které svým synergickým spolupůsobením navrací pleti to, co s přibývajícími lety ztrácí: vláčnost, pružnost a vyhlazení. Výsledkem je svěží, mladistvá pleť bez ohledu na typ. Všechny výrobky jsou dermatologicky testovány.

Recenze

Recenze produktu Green Line Hydroactive vitamínový krém 50ml

Diskuze

Diskuze k produktu Green Line Hydroactive vitamínový krém 50ml

Přidat nový příspěvek do diskuze