Podrobné informace

Fitoval Plus lotion je patentovanou recepturou určenou proti vypadávání vlasů.

Informace o produktu

Výrobce: KRKA
Značka: FITOVAL
Kód výrobku: 166304
Kód EAN: 3838989552367
Držitel rozhodnutí: KRKA

Užití
Ovlivňuje růst vlasů, zvyšuje jejich odolnost, zmenšuje jejich vypadávání.

Dávkování
1x denně nebo alespoň 3x týdně po dobu 3 měsíců vmasírovat do suchých vlasů 5ml Fitoval Plus. Nesmývat. Postup opakovat 2x ročně.

Příznaky
Při nadměrném vypadávání vlasů, pro regeneraci a odstranění narušeného růstu vlasů, pro zvětšení objemu a zlepšení celkového vzhledu vlasů.

Fakta
Vypadávání vlasů je normálním jevem. Každý den přijdeme o 50 až 70 vlasů. Starosti bychom si měli dělat, pokud vlasy vypadávají více. Příčinami nadměrného vypadáváni vlasů jsou dědičné faktory, hormonální aktivita androgenů, stres, chemické látky, mechanické poškozeni, nedostatečný přívod krve do kůže hlavy nebo její onemocnění. Vlasy se ztenčí, zjemní a ztrácejí lesk.

Poznámka
Anatomicky se vlas dělí na stéblo a kořen. Vlasové stéblo je viditelná část vlasu, která se nachází nad povrchem kůže. Vlasový kořen se nachází v kůži, ve vlasovém váčku neboli folikulu. Část kořene hluboko ve vlasovém váčku u vlasové matrice a papily je zesílena a fikáme jí vlasová cibulka. Průměrná tloušťka vlasu je 0,05 až0,1 mm a vlas má 3 vrstvy. Vnitřní vrstva se nazývá dřeň neboli medula. Střední vrstva se nazývá kůra neboli cortex a vnější vrstva se nazývá kutikula. Vnitřní vrstva (dřeň) je sestavena z buněk, které ještě nejsou zcela zrohovatělé, zatímco střední vrstva (kůra) je sestavena ze zcela zrohovatělých buněk, které představují až 90% váhy vlasu. Na této vrstvě je závislá jeho pevnost.

Recenze

Recenze produktu Fitoval Plus lotion 2x40ml

Diskuze

Diskuze k produktu Fitoval Plus lotion 2x40ml

Přidat nový příspěvek do diskuze