Podrobné informace

Značka Libresse je výsledkem moderního vývoje výrobků pro dámskou hygienu.

Informace o produktu

Výrobce: SCA HYGIENE PRODUCTS S.R.O.
Značka: LIBRESSE
Kód výrobku: 22743
Kód EAN: 7310790088403
Držitel rozhodnutí: SCA HYGIENE PRODUCTS S.R.O.

Užití
6mm silná vložka s vysokou absorpci a jemným povrchem určená pro maximální ochranu v průběhu noci. Dlouhá křidélka zajišťují lepší fixaci vložky ve spodním prádle. Jednotlivě balená.

Fakta
Značka Libresse je výsledkem moderního vývoje výrobků pro dámskou hygienu. Soustředíme se především na poskytnutí 100%ní ochrany a maximálního pohodlí. Libresse jsou klasické a slipové vložky, které se dokonale přizpůsobí tvému tělu. To znamená, že při nošení jsou tak přirozené, že dokonce zapomeneš, že je vůbec máš. Jádro vložky tvoři Efficapt, který umožňuje vysokou absorpci a společně s nepropustnou vrstvou naspodu vložky zabrání prosáknutí. Nový, speciální povrch, který je jemný jako látka. Odvádí tekutinu z povrchu speciálními dírkami rovnou do jádra vložky a ta se už nevrátí zpět, tudíž je zajištěn stále suchý povrch. Libresse vložky existujív různých velikostech a tloušťkách.

Poznámka
Povrch vložek Libresse je 100% přírodní, takže nemůže vyvolat žádnou nepříjemnou reakci kůže. Na dotyk je velíce příjemný a jemný jako látka. Vložka je vyrobena ze třech hlavních složek - jedna, která speciálními dírkami odvádí rychle tekutinu pryč z povrchu a druhá složka, kterátekutinu zachycuje a zabraňuje jejímu návratu,takže povrch vložky je stále suchý. Jádro vložky tvoří specálně vyvinutý absorbent tzv. Efficapt, který najdeš jen ve vložkách Libresse Invisíble (ultra tenké vložky). Efficapt umožňuje vysokou absorpci, a zaručuje tak maximální komfort,takže už se nemusíš obávat prosáknutí či únikutekutiny do stran!

Recenze

Recenze produktu DHV Libresse Goodnight Classic/10ks

Diskuze

Diskuze k produktu DHV Libresse Goodnight Classic/10ks

Přidat nový příspěvek do diskuze