Podrobné informace

Dámské hygienické menstruační tampóny s praktickým aplikátorem.

Informace o produktu

Výrobce: PROCTER & GAMBLE
Značka: TAMPAX
Kód výrobku: 51497
Kód EAN: 4015400219590
Držitel rozhodnutí: PROCTER & GAMBLE

Užití
Tampóny Tampax Compak jsou vyrobeny z absorpčního materiálu (celulóza). Tampón se používá uvnitř pochvy, kde se jemně roztáhne, aby se pohodlně přizpůsobil tvaru vašeho těla. Krvácení je absorbované ještě před tím, než vyjde z těla, nemělo by dojít k žádnému menstruačnímu zápachu. Aplikátor, vyrobený z hladkého plastu, vám pomůže tampón zavést lehce a hygienicky. Díky kratšímu aplikátoru můžete tampón nést v ruce velmi diskrétně. Plastový aplikátor můžete zabalit do původního obalu a odhodit do odpadkového koše.

Recenze (2)

Recenze produktu DH tampóny Tampax compak super plus 8 ks

Recenze od 2 uživatelů s celkovým hodnocením 75 %.

Přidat recenzi produktu

(2) (2)

50 %

Určitě objednávku budu opakovat, poněvadž jsem s výrobkem velice s;pokojená a mrzelo by mě, kdybych se musela přeorientovat po tolika letech na jiný výrobek.

  • Byla jsem mile překvapena, když jsem zjistila, že tento výrobek máte v nabídce.
  • Tampax compak super plus používám již velice dlouho a v poslední době již není nikde možnost sehnání v mém bydlišti ani v blízkém okolí.

(3) (2)

100 %

Dobře se mi zavádí. Vyzkoušela jsem více typů, ale tento se mi pomocí aplikátoru zavádí opravdu snadno a při velké síle menstruace, což je u mě opravdu velká síla, nejsem po zavedení od krve, což jsem u jiných byla i v období konce menstruace, kdy již skoro nekrvácím.

  • Tampony s aplikátorem

Diskuze

Diskuze k produktu DH tampóny Tampax compak super plus 8 ks

Přidat nový příspěvek do diskuze