Podrobné informace

Superoxidovaný antimikrobiální roztok pro ošetření akutních a chronických ran

Informace o produktu

Výrobce: OCULUS INNOVATIVE SCIENCES
Značka: DERMACYN
Kód výrobku: 53632
Kód EAN: 8717677650002
Držitel rozhodnutí: OCULUS INNOVATIVE SCIENCES

Užití
Dermacyn Wound Care je superoxidovaný roztok pro ošetření akutních i chronických ran, dekubitů, odřenin, popálenin a ulcerací jiné etiologie. Roztok má v ráně selektivní účinek, kdy působí pouze na mikroorganismy, ale nepoškozuje tkáňové buňky a proto může být použit monoteraupetický.

Dermacyn Wound Care se může účelně použít pro oplach, postřik a debridement. Snižuje mikrobiální zátěž v ráně a jejím okolí, pomáhá tvořit vlhké prostředí a tím umožňuje organizmu rozvinout vlastní proces hojení.

Dermacyn Wound Care vychází z patentované technologie Microcyn - jedná se o superoxidovaný, pH neutrální roztok ultra čisté vody. Díky kontrolovaným reaktivním kyslíkovým radikálům je roztok vysoce aktivní, a tím velmi účinný, přitom však není škodlivý lidskému organizmu, zvířatům a životnímu prostředí.

Aplikace přímo do rány politím, sprejováním, ponořováním, lavážemi nebo obkladováním na sterilní gáze. Nechat působit 15-20 minut.

Účinné látky
Kontrolované kyslíkové radikály
PH neutrální roztok
Ultra čistá voda
Chlorid sodný

Příznaky
Likvidace bakterií, virů, sporů a kvasinek. Redukce zápachu z rány. Oddělení a rozpuštění nekrotické tkáně. Vyčistění rány.

Recenze

Recenze produktu Dermacyn Wound care 500 ml

Diskuze

Diskuze k produktu Dermacyn Wound care 500 ml

Přidat nový příspěvek do diskuze