Doprava zdarma nad 599 Kč. Přihlaste se k newsletteru!
Lékárna.cz

Antiperspiranty a deodoranty WELEDA
Druh zboží: deodoranty, Klíčová vlastnost: aromatické, Forma výrobku: roll-on, Typ pleti: všechny typy pleti

WELEDA Rakytník 24h Deo Roll-On 50 ml

Svěží citrusová vůně a spolehlivá ochrana bez hliníkových solí.

Skladem více než 5 kusů

199 Kč 184 Kč -8 %

Antiperspiranty a deodoranty WELEDA
Druh zboží: deodoranty, Klíčová vlastnost: aromatické, Forma výrobku: roll-on, Typ pleti: všechny typy pleti

Pokud se potřebujete jednou provždy vypořádat s pocením, měli byste vědět, jaký je rozdíl mezi deodorantem a antiperspirantem:

Deodoranty a antiperspiranty jsou nejlepším přítelem člověka, a to v každém ročním období, při sportu i při jakékoliv jiné namáhavé aktivitě. Díky používání deo přípravků se nám daří regulovat nepříjemný zápach a pocení.

Deodoranty omezují pouze zápach z pocení, zatímco antiperspiranty zabraňují i tvorbě potu. Používání klasických antiperspirantů ale nedoporučujeme, zvlášť pokud máte citlivou pleť. Běžné antiperspiranty totiž obsahují hliník, který způsobí začervenání v oblasti nanesení, podráždí pokožku, která může nepříjemně svědit a pálit. Aplikace antiperspirantu s hliníkem hned po oholení by se pro vás mohla stát doslova peklem. Pokud vám samotný deodorant nestačí, zvolte antiperspirant bez hliníku (bez aluminia), který bude k vaší pokožce šetrnější.

Na našem eshopu nabízíme deo pomocníky od různých značek, v různém složení (s chemií, ale i čistě přírodní a bio) a v různém provedení – vybrat si můžete z variant:

  • tuhé,
  • roll-on,
  • spreje.

Na pánské deodoranty jsme samozřejmě nezapomněli, i těch nabízíme široký sortiment. Stačí si jen vybrat rovněž v provedení tuhém, kuličkovém, případně i ve spreji.

Zeptejte se lékárníka

DOPRAVA ZDARMA

k nákupu nad 599 Kč

Přihlaste se k odběru novinek
a slevový kód vám pošleme e-mailem.