Podrobné informace

Komplexní balíček na cesty: voděodolné lehce roztíratelné opalovací mléko SPF 15 a ochranné mléko po opalování + dárek rtěnka

Informace o produktu

Výrobce: DACOM PHARMA
Značka: DACOM
Produktová řada: Dacom sun
Kód výrobku: 83096
Kód EAN: 8594011210463
Držitel rozhodnutí: DACOM PHARMA

Komplexní balíček na cesty: voděodolné lehce roztíratelné opalovací mléko SPF 15 a ochranné mléko po opalování s hyaluronanem, mátovou silicí a bambuckým máslem Karitéa – poskytují dokonalou péči o pokožku při opalování i po opalování.

DACOM SUN opalovací mléko SPF 15 s Beta-karotenem a unikátním LCS systémem poskytují dokonalou ochranu pokožky. LCS (Level Control Systém) = představuje nové trendy v oblasti ochrany pokožky před škodlivým slunečním zářením. Jde o speciálně upravený silikon, který vytvoří po rozetření opalovacího mléka rovnoměrný film po celém povrchu kůže a pokryje všechny nerovnosti na kůži. Tímto zabraňuje vzniku mikrospálenin výstupků pokožky, které při aplikaci běžných opalovacích přípravků zůstávají nechráněny. Další důležitou látkou je Beta-karoten, který v kombinaci se silikonem, UVA a UVB filtry zabezpečují komplexní ochranu kůže před spálením. Beta-karoten nejen chrání pokožku, ale zároveň také zabezpečuje stejnoměrné zhnědnutí pokožky, což zajisté potěší všechny moderní ženy a dívky.

Návod na použití: Nanést na pokožku nejlépe 15-20 minut před sluněním.

DACOM AFTER SUN mléko po opalování - ochranné mléko po opalování s hyaluronanem, mátovou silicí a bambuckým máslem Karitéa. Kůže se při nadměrném slunění vysušuje a společně s vodou se z ní ztrácejí i mnohé výživné látky a vitamíny. Proto je nutné používat mléko DACOM AFTER SUN, které obsahuje mimo jiné provitamín B5, allantoin, fosfatidy a vitamíny E, B1, B2 a B6. DACOM AFTER SUN je obohacen o regenerační a hojivý extrakt z měsíčku lékařského, Aloe vera a exkluzivní přísadu, kterou je vysokomolekulární hyaluronan. Ten urychluje regeneraci spálené kůže a funguje také jako cílený nosič řady vitamínů (E, B1, B2, B6) a stavebních i růstových faktorů kůže. Tato výjimečná kombinace účinných ingrediencí zabezpečuje zvýšenou vlhkost pokožky, působí chladivě, urychluje regeneraci zarudlé kůže a vyhlazuje jemné vrásky. Dacom After Sun pokožku zklidňuje a hydratuje.

Recenze (4)

Recenze produktu DACOM SUN DUO opalovací mléko SPF 15 250 ml+ mléko po opalování 250ml

Recenze od 4 uživatelů s celkovým hodnocením 95 %.

Přidat recenzi produktu

(4) (3)

100 %

výborný opalovací přípravek, voní jakoby po mandarinkách nebo pomerančích, vhodný i pro citlivou pihovatou pokožku :)

(3) (4)

100 %

(4) (3)

80 %

(4) (3)

100 %

Doporučuji všem kdo trpí na spáleniny při opalování.

Diskuze

Diskuze k produktu DACOM SUN DUO opalovací mléko SPF 15 250 ml+ mléko po opalování 250ml

Přidat nový příspěvek do diskuze