Podrobné informace

Hypoalergenní krém pro ošetření při opruzeninách a pro ochranu pokožky v plenkách.

Informace o produktu

Výrobce: PARENTERAL A.S.
Značka: CUTISHELP
Produktová řada: Cutishelp mimi
Kód výrobku: 194430
Kód EAN: 8595218200509
Držitel rozhodnutí: PARENTERAL A.S.

Účinné látky
Kys. Linolenová
Oxid zinečnatý
Panthenol

Užití
Hypoalergenní krém pro ošetření při opruzeninách a pro ochranu pokožky v plenkách. Vytváří na ní prodyšnou ochrannou vrstvu, která odpuzuje vodu a snižuje tření zanícených ploch.Po dobu trvání obtíží aplikovat na postižená místa, pro zajištění potřebné ochrany zadečku v plenkách je doporučeno aplikovat na čistou pokožku pil každém přebalování.

Dávkování
V tenké vrstvě vetřít na postižená místa kdykoliv podle potřeby.

Fakta
Pro komplexní péči je doporučeno aplikovat další přípravky CutisHelp mimi, neboť nedráždí citlivou kůži, podporuji její zklidnění a udržování klidového stavu: pro mytí pň koupeli nebo u větších dětí pň sprchování aplikovat konopnou mycí emulzi natělo a vlásky a následně do kůže celoplošně vetřít konopný tělový balzám, který ji ideálně zvláčňuje, zklidňuje a regeneruje; do koupele je možno dětem od narození pňdávat i olejovou přísadu konopnou koupel BALNEA z řady zdravotní kosmetiky CutisHelp, která rychle ulevuje od svědění a vytváří na kůži příjemný film. Uchovat pň teplotě 5-25 °C a chránit před slunečním světlem.

Poznámka
Technologické zpracování semen technického konopí zaručuje získání superčistého oleje bez pňtomnosti nežádoucích pňměsí a nutnosti jeho stabilizace prostřednictvím nepňrozených chemických syntetických konzervačních součástí aj. pnsad.

Složení
Apyrogenní voda, nechemicky extrahovaný olej ze semen technického konopí (Cannabis sativa), glycerin, oxid zinečnatý, čistá bílá farmaceutická vazelína, panthenol, allantoin, bisabolol.

Recenze (2)

Recenze produktu CutisHelp mimi OPRUDÍK Konopný krém 50ml

Recenze od 2 uživatelů s celkovým hodnocením 100 %.

Přidat recenzi produktu

(5) (4)

100 %

Účinný

(4) (7)

100 %

Diskuze

Diskuze k produktu CutisHelp mimi OPRUDÍK Konopný krém 50ml

Přidat nový příspěvek do diskuze