Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.

akce na naše čaje

CURAPROX držák mezizubních kartáčků cestovní UHS405

Výrobek je už delší dobu nedostupný.
Objednali jsme ho, ale dodavatel
nám zatím nepotvrdil datum doručení
na náš sklad.
CURAPROX držák mezizubních kartáčků cestovní UHS405
Set pro cesty i na doma, který obsahuje UHS držáky mezizubních kartáčků. Více informací
Kód výrobku: 75901
Cena s DPH: 79 Kč
Dostupnost: krátkodobě nedostupný
Přidat do oblíbených
Napište mi, až bude výrobek u dodavatele29 Kč za všechny druhy dopravy!

Podrobný popis výrobku CURAPROX držák mezizubních kartáčků cestovní UHS405

Užití
Držák má nastavitelný úhel pro přímé zavedení mezizubního kartáčku do prostor mezi stoličkami, hygienické pouzdro kartáčku se při použití mění na rukojeť.

Jak známo - zubní kaz je zapříčiněn bakteriemi, které se množí v zubním plaku, což je žlutavý povlak mikroskopických zbytků jídla a jiných nečistot, který se 24 hodin denně usazuje nejen na zubech, ale také na dásních (jazyk nevyjímaje). A pročež opakování je matkou moudrosti, znovu si připomeneme, že nejlepší prevencí zubního kazu je důsledná ústní hygiena, prostřednictvím které odstraňujeme živnou půdu bakterií zubního kazu - tedy onen zmíněný zubní plak. Činíme tak samozřejmě nejen pravidelnou očistou vnějších a vnitřních ploch zubů pomocí klasického zubního kartáčku, ale také vyčištěním mezizubních prostor dentální nití či mezizubními kartáčky, popřípadě odstraněním nežádoucího povlaku z dásní a jazyka dalšími dostupnými prostředky ústní hygieny.

V rámci určování příčin zubního kazu existuje však vedle dodržování důsledné ústní hygieny ještě jiná otázka - celková obranyschopnost našeho organismu proti zhoubným bakteriím. V případě bakterii zubního kazu jde především o vlastnosti našich slin, které svým složením působí mimo jiné jako přirozená dezinfekce úst k hubení nežádoucích mikroorganismů. V ústech, kde je tato funkce slin z nějakého důvodu narušena, se mohou, i přes veškerou snahu jejich majitele o pečlivou ústní hygienu, objevovat časté zubní kazy. V případě, že máte tento problém, měl by zubní lékař zjistit, zda ve vašich ústech není trvale přemnožena nějaká bakterie, která se vesele koupe ve vašich slinách a vůbec nic jí to nedělá. To se většinou provádí tak, že lékař odebere vzorek slin a pošle ho na rozbor respektive kultivaci v něm obsažených bakterií do laboratoře. Pokud jsou bakterie v přebujelé míře nalezeny, doporučí vám zubní lékař vhodnou léčbu, která může zahrnovat také nějaký prostředek pro zvýšenou ústní hygienu.

Potřebujete odbornou radu?
Zeptejte se lékárníka

Mgr. Pavla Horáková
466 444 233

Po - Pá 8 - 17 h
lekarnik@lekarna.cz

Potřebujete poradit
s objednávkou?

infolinka
466 444 233
Po - Pá 7 - 17 h
obchod@lekarna.cz

Asociace pro elektronickou komerci
Česká kvalita
Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu Lékárna.cz