Podrobné informace

Potřebujete k léčení antibiotika? Domácí test k zjištění potřeby antibiotik pomocí hladiny CRP. Výsledek kdykoliv do 5 minut, vhodné i pro děti.

Informace o produktu

Výrobce: IVT IMUNO S.R.O.
Kód výrobku: 330604
Kód EAN: 8595159700892
Držitel rozhodnutí: IVT IMUNO S.R.O.

Test je určen k semikvantitativnímu stanovení koncentrace C-reaktivního proteinu (CRP) v krvi. Měření koncentrační hladiny C-reaktivního proteinu pomáhá při rozlišení bakteriální a virové infekce. Běžná koncentrace v séru zdravých jedinců je nízká (0–7 mg/l), při bakteriální infekci se výrazně zvýší během 6 – 12 hodin. Ve většině případů platí, že zvýšené koncentrace CRP znamenají, že v organismu se vyskytuje zánět, u kterého nelze vyloučit bakteriální původ. U virového onemocnění zůstávají koncentrace CRP většinou v normálním rozmezí. CRP test neslouží k určení druhu onemocnění

Výhody testu

  • Zjištění typu a míry infekce během 5 minut.
  • Provedení testu kdykoliv a kdekoliv (výhoda testování v domácím prostředí).
  • Dostupnost testu v lékárnách bez lékařského předpisu.
  • Určen dospělým i dětem, kteří se chtějí vyhnout zbytečnému užívání antibiotik, ušetřit čas a těm, kteří chtějí mít svůj zdravotní stav pod kontrolou.

Jak test správně použít

Test se provádí z malého množství krve (10 μl což odpovídá kapičce velikosti špendlíkové hlavičky) odebraného z prstu na ruce.  

Více o postupu v přiloženém videu

Výsledek CRP testu je obecným ukazatelem probíhající infekce a zánětu, který poukazuje na nutnost dalšího (cílenějšího) vyšetření lékařem. CRP test může být prováděn opakovaně, doporučené rozmezí je cca 12 hodin. V případě, že je léčba zánětlivého onemocnění účinná, dochází k poklesu hladiny CRP v krvi.

Pro více informací, se podívejte na stránky Facebooku zde

 

 

Recenze (1)

Recenze produktu CRP test pro rozlišení virové a bakteriální infekce 2 testy

Recenze od 1 uživatele s celkovým hodnocením 100 %.

Přidat recenzi produktu

(9) (7)

100 %

Diskuze

Diskuze k produktu CRP test pro rozlišení virové a bakteriální infekce 2 testy

Přidat nový příspěvek do diskuze