Podrobné informace

Intenzivní noční pleťový krém.

Informace o produktu

Výrobce: SIMPLY YOU PHARMACEUTICALS A.S.
Značka: CORECTIA
Produktová řada:
Kód výrobku: 83525
Kód EAN: 8594059730510
Držitel rozhodnutí: SIMPLY YOU PHARMACEUTICALS A.S.

Vyživující a uklidňující péče s komplexem Microzome active microemulsion ingredients napomáhá noční regeneraci pokožky, aktivně zpomaluje stárnutí pleti přirozeně ovlivněné hormonálními změnami (těhotenství, menstruace, menopauza). Tímto mechanismem je dosaženo omlazujícího účinku v hlubších vrstvách pokožky.

Použití:
Krém naneste večer na vyčištěnou pleť obličeje a dekoltu a jemně rozetřete. Při prvním použití aplikujte malé množství výrobku.

Corectia noční pleťový krém obsahuje kromě mikrozomální formule ještě několik funkčních složek speciálně volených právě pro noční fázi pleťové obnovy, jakými jsou komplex minerálních látek a panthenol. Hlavní úlohu zde hrají rostlinné izoflavonoidy (fytoestrogeny) extrahované z kořene ploštičníku, které přirozenou formou suplují pokles nebo nedostatek estrogenů v kůži. Výkyvy produkce tohoto hormonu způsobují změny v organizmu v předmenstruačním období, těhotenství anebo při menopauze; na pleti se může odrazit bledostí a celkovou nevyrovnaností. Pleť se během noci díky krému Corectia dostává do dobré kondice a je připravena na novou denní zátěž.

Recenze

Recenze produktu Corectia face care Night cream 50 ml

Diskuze

Diskuze k produktu Corectia face care Night cream 50 ml

Přidat nový příspěvek do diskuze