Podrobné informace

Lubrikační gel pro podporu oplodnění.

Informace o produktu

Výrobce: SASMAR
Značka: SASMAR
Kód výrobku: 210145
Kód EAN: 9337213008457
Držitel rozhodnutí: SASMAR

Conceive Plus je jediný lubrikační gel, který obsahuje ionty Kalcia a Magnézia. Tyto ionty jsou přítomny ve všech tělních tekutinách a jsou zásadní pro životaschopnost buněk a pro proces oplodnění.

Conceive Plus je vyroben patentovanou metodou tak, aby vytvářel specifické pH prostředí pro optimální podmínky, nutné k přežívání a migraci spermií. Spermie ve spojení s Conceive Plus prokazují významně zlepšenou životaschopnost ve srovnání se spermiemi pohybujícími se v prostředí ostatních lubrikačnich gelů i v prostředí bez použití lubrikačnich gelu. Conceive Plus byl vyvinut tak, aby se co nejvíce podporoval tekutiny nutné k zdárnému oplodnění a vytvářel prostředí přátelské pro spermie, které je přirozené a velmi zvyšuje pravděpodobnost početí.

Conceive Plus

  • Zvyšuje pohyblivost a životnost spermií
  • Poporuje oplodnění vajíčka
  • Obsahuje ionty Kalcia a Magnézia
  • Má vyvážené pH

1 aplikátor použijte těsně před pohlavním stykem. Vsuňte aplikátor hluboko do pochvy, gel vymačkejte. Po použití obal znehodnoťte. Aplikátor je určen na 1 použití. Používejte v době okolo ovulace, tím zvýšíte pravděpodobnost početí. Rovněž možno použít kdykoliv během pohlavního styku, možno používat denně i několikrát denně, Vhodný pro každodenní použití.

Upozornění: Nepoužívejte, pokud je ochranná folie v balení poškozená nebo chybí. Pokud by se objevily příznaky podrážnění, přestaňte používat. Uchovávejte na suchém a chladném místě. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Proč používat právě Conceive plus, pokud chcete otěhotnět?

  • Speciálně vyvinut pro páry, které se snaží o početí, o těhotnění.
  • Zvyšuje pravděpodobnost početí.
  • Pomáhá řešit problém sterility.
  • Zvyšuje životaschopnost spermií a jejich pohyblivost.
  • Gel, který má vyvážené PH, je přátelský k spermiím.

Jediný lubrikant, který obsahuje ionty vápníku a hořčíku. Tyto ionty jsou přítomny ve všech tělních tekutinách a jsou nezbytné pro životaschopnost spermií a pro zdárný proces oplodnění.

Spermie potřebují k přežití vyvážený obsah PH (dle výzkumu světové zdravotnické organizace, jsou optimální podmínky pro přežití sperma a migrace hlenu děložního hrdla,v rozsahu PH7.0 až 8.5). Pokud nebude zachován tento optimální rozsah, spermie nebudou fungovat optimálně a mohou ztratit schopnost dostat se k vajíčku a oplodnit ho. Conceive plus vám pomůže zajistit tyto optimální podmíní a na rozdíl od ostatních běžně dostupných vaginálních gelů a lubrikantů (které nesplňují podmínky pro optimální fungování spermií). Doba trvanlivosti 2 roky.

Složení
Voda, Hypromellose, Sodium Chloride, Methylparaben, Glycerol, Sodium Phosphate, Potassium Chloride, Sodium dihydrogen Phosphate, Magnesium Chloride, Calcium Chloride.

Conceive Plus a Sasmar jsou registrované obchodní značky, Chráněné mezinárodní patenty.

Recenze

Recenze produktu Conceive Plus Aplikátor 8 ks v balení

Diskuze

Diskuze k produktu Conceive Plus Aplikátor 8 ks v balení

Přidat nový příspěvek do diskuze