Úvodní strana » Magazín Lékárna.cz » Články a blogy » Vstupte do nové éry!

Vstupte do nové éry!

Péče o tělo Kosmetika Kůže

Každá z nás touží vypadat mladě a krásně. Když se podíváme do zrcadla, vidíme, že obraz, co známe od dětství, se mění. To dokazuje nejen naše pokožka. A i když se snažíme dodržovat zásady správné výživy, občas si zacvičíme a vyživujeme pleť krémy proti stárnutí, svůj věk nezapřeme.

Vstupte do nové éry!

Bioderma má pro vás řešení v podobě revoluční novinky v péči o pokožku. Víc než 14-letý výzkum odborníků z oblasti medicíny, biologie a vědy těch nejprestižnějších institucí vedl k významnému objevu s celosvětovým patentem Matricium v oblasti regenerace buněk, a tedy v biologickém omlazovaní. Bioderma využila všechny svoje biologické a dermatologické znalosti k tvorbě této inovace, která nemá obdoby. 

Nejlepší produkt pro krásu je takový, který vytvořila sama pokožka...

Matricium je jedinečný produkt, který vytváří optimální buněčné prostředí a umožňuje to, co zatím nedokázal žádný jiný kosmetický přípravek: skutečně hloubkovou regeneraci buněk a tkaniva. Při hledání ideálního přípravku se Bioderma inspirovala látkami, které se přirozeně nacházejí v pokožce. Aby každé buňce poskytla výživu, kterou potřebuje, ale o kterou s věkem přichází. S věkem se pleť oslabuje a začína stárnout, protože se její přirozené zdroje pomalu vytrácejí. Matricium obsahuje 63 biomimetických, pokožce vlastních aktivních složek, důležitých pro život buněk a syntézu nového tkaniva. Je to sterilní zdravotnická pomůcka bez obsahu jakýchkoliv kosmetických přídavných látek (konzervanty, alkohol, parfém, barviva, silikony...) nebo jakýchkoliv látek, které jsou pokožce cizí, což zaručuje kompletní bezpečnost a absolutní snášenlivost. Díky svým unikátním účinkům na buněčnou životaschopnost a růst je ideálním doplňkem každého chirurgického, dermatologického nebo kosmetického omlazujícího ošetření či zákroku.

Není určený pro dosáhnutí rychlých kosmetických výsledků, ale pro postupný a dlouhodobý biologický efekt regenerace tkaniva, protože poskytuje skutečnou péči pro pleť. Od první aplikace Matricium je pokožka nabitá všemi látkami, které potřebuje pro obnovu svých ideálních biologických funkcí, a je tak chráněná před všemi negativními vlivy oxidačného stresu, který je jedním z hlavních příčin stárnutí pleti. Je to jakoby získala zpět svoje přirozené biologické funkce. Buňky zodpovědné za kvalitu pojivového tkaniva v pokožce se obnovují lépe a jednodušeji.

Matricium je vyvinutý pro všechny typy pleti. Ať už používáte jakýkoliv jiný kosmetický přípravek, nebo je vaše pokožka jakéhokoliv typu či stavu, Matricium je určené na regeneraci vaší pokožky.
Stačí jedna aplikace každý večer po dobu 30 dní. Aplikuje se celá ampulka na tvář, včetně krku a okolí očí. Kúra se doporučuje opakovat 4 krát ročně. Pokožka viditelně omládne, bude chráněná před nepříznivými vlivy životního prostředí, ale i hormonálních změn v těle, bude jasnější a pružnější.

LABORATOIRE BIODERMA. Biologie ve službách dermatologie.
Další informace najdete na www.matricium.cz.

Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám