Oblíbené položky

Úvodní strana » Magazín Lékárna.cz » Články a blogy » Odvodnění organismu s H2Out

Odvodnění organismu s H2Out

Péče o tělo Zdraví z přírody

Každoročně si mnoho lidí dává jedno předsevzetí, které zní: chci zhubnout! Málokdo ho ale opravdu dodrží. Nejčastější chybou bývá, že přepálí start. Drastické diety a cvičení do úmoru jsou tou největší začátečnickou chybou. Pomůžeme vám shodit prvních pár kilo – jen tak, bez námahy. Díky přípravku H2Out.

Odvodnění organismu s H2Out

Cvičíte, zdravě jíte, ale stále nemůžete zhubnout? Příčina může být tam, kde byste ji možná ani nehledali. V zadržování vody v těle. Voda je samozřejmě přirozenou součástí našeho organismu, ale pokud je jí nadbytek, trápí nás otoky, pocity plnosti, únava i nevolnost. Také celulitida může být projevem zadržování vody v těle (odborně retence vody). Ta se ukládá právě v problémových partiích, tedy na stehnech, bocích a na břiše.

Příčiny zadržování vody v těle

Sedavé zaměstnání, minimum pohybu, špatný pitný režim a nevhodné stravování, překyselený organismus, hormonální antikoncepce, léky… kombinace těchto faktorů vede nejčastěji k zadržování vody v organismu. Neprospívá mu ani vyšší konzumace cukru, protože při jeho trávení si tělo ukládá nadměrné množství vody. Přitom zbavit se přebytečných kil je nyní tak jednoduché – s přípravkem H2Out na odvodnění organismu to zvládnete raz dva.

H2Out – revoluční novinka v odvodnění organismu

Žádné léky a diety. Za snadným odvodněním těla stojí přírodní produkt H2Out, který obsahuje:

  • extrakt zrn zelené kávy - přírodní antioxidant, který pomáhá při nadváze
  • extrakt z listu kopřivy dvoudomé – zajišťuje normální činnost ledvin a přispívá tak k odvodnění organismu
  • bambusovou vlákninu – váže na sebe tuk a vodu a vylučuje je ven z těla
  • extrakt semene kaštanu – snižuje pocit těžkých nohou
  • fenyklové silice - podílí se na detoxikaci těla

H2Out doporučuje i fitness trenérka Hanka Kynychová:

Hanka Kynychová doporučuje H2Out"Obrovská revoluce v boji s kily navíc. Skvěle funguje, H2Out používám nejen já, ale také jej doporučuji klientům v mém fitku. Většina pochopila, že opravdu stačí jen zpevnit a dostat ze sebe nadbytek vody, kterou většina z nás nadměrně zadržuje."

Jak užívat H2Out

Užíváním přípravku H2Out se můžete zbavit až 15 litrů přebytečné vody v těle, která se ukládá v problémových partiích. Stačí brát dvě tobolky po jídle – nejlépe ráno a odpoledne, nejpozději 4 hodiny před spaním. H2Out nemá žádné vedlejší účinky, dodržujte ale předepsané dávkování. V opačném případě by totiž mohlo dojít k nekontrolovatelnému úbytku váhy.

Účinky H2Out na odvodnění podpoříte také změnou stravovacích návyků. Omezte příjem soli a cukru, do jídelníčku naopak můžete zařadit tzv. diuretické potraviny, mezi něž patří třeba okurka, celer nebo meloun. Také nezapomínejte hodně pít, protože snadněji vyplavíte sodík z těla i s přebytečnou vodou. Někdy je zadržování vody v těle způsobeno také hormonální antikoncepcí, požádejte tedy svého lékaře o změnu léků.

Lékárna.cz doporučuje:

Kombinujte H2Out na odvodnění a přípravek na odčervení lidí Wurm-Ex. Toto antiparazitikum s obsahem huminových kyselin se mimo jiné podílí na celkové detoxikaci organismu a násobí účinek H2Out. Skoncujte s přebytečnou vodou v těle a buďte zase blíž svojí vysněné postavě!

Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám