Úvodní strana » Magazín Lékárna.cz » Články a blogy » Náplasti Cosmos na puchýře – nohy jako v bavlnce

Náplasti Cosmos na puchýře – nohy jako v bavlnce

Péče o tělo Pohyb Bolest Kůže

Speciální náplasti Cosmos Hydro-Active na nepříjemné puchýře na prstech a patě či kuří oka by rozhodně neměly chybět ve vaší domácí lékárničce. Výrazně zmírňují bolest a hojí o poznání rychleji než klasické náplasti.

Náplasti Cosmos na puchýře – nohy jako v bavlnce

Náplasti jsou samozřejmě voděodolné a díky dlouhodobému působení se s nimi můžete i koupat. Výjimečnost náplastí Cosmos Hydro-Active spočívá v hydrokoloidním polštářku, účinné látce, která nepodráždí ani citlivou pokožku a zároveň aktivně podporuje tvorbu nové kůže. Hydrokoloidní polštářek náplasti vytváří vlhké prostředí, které urychluje proces hojení. V případě puchýřů hydrokoloidní polštářek vstřebává tekutinu vytékající z puchýře, vytváří ochrannou gelovou vrstvu a zároveň chrání puchýř před tlakem, nečistotou a baktériemi.

Také při aplikaci náplasti na kuří oka vytváří hydrokoloidní polštářek vlhké prostředí, ve kterém se vrchní vrstva kuřího oka změkčuje a lze ji pak snadno odstranit (např. pomocí pemzy). Navíc dochází také k redukci bolesti kuřího oka díky ochranné vrstvě hydrokoloidního polštářku, která zmírňuje tlak v místě výskytu kuřího oka. Tento způsob hojení kuřích ok je také mnohem šetrnější k pokožce než tradiční léčba pomocí kyseliny salicylové.

Praktickým balením v sortimentu Cosmos Hydro-Active je balení tří různých velikostí náplastí na puchýře (dvě velikosti na puchýře na prstech a jedna velikost na puchýře na patě) v praktické plastové krabičce, která se pohodlně vejde do kabelky, tašky či batůžku.

Související články:

Náplast s obsahem stříbra Cosmos kids - konec dětským odřeným loktům a kolenům
S náplastí Cosmos se opar hojí ve dne i v noci

Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám
Zeptejte se lékárníka