Lékárna.cz

Čistič oken

KÄRCHER WV 6 Plus aku stěrka 1.633-510.0

KÄRCHER WV 6 Plus aku stěrka 1.633-510.0 KÄRCHER WV 6 Plus aku stěrka 1.633-510.0

Kärcher opět vylepšil svůj originální čistič oken a vyvinul ještě…

Momentálně nedostupné

Čistič oken

V dnešní uspěchané době, kdy má každá minuta volného času cenu zlata, je třeba hledat řešení, která nám usnadní běžné domácí práce. A čištění oken je jednou z těch činností, která je časově náročná, fyzicky vyčerpávající a často doprovázená neuspokojivými výsledky. Kolikrát se vám už stalo, že po namáhavém umývání oken zůstaly na skle nepěkné šmouhy nebo otisky? A to mluvíme jen o estetické stránce, nemluvě o bolestech zad z dlouhého předklánění.
Zde přichází na scénu čistič oken. Toto moderní zařízení není jen obyčejným pomocníkem, ale doslova revolucionářem v oblasti úklidu. Dokáže nejen efektivně odstranit nečistoty a vodu ze skla, ale hlavně zanechá vaše okna krásně čistá, bez jediné šmouhy. 

Elektrický čistič oken zvládne umývání oken ve velmi krátkém čase, kvalitně a nemusíte ani na parapet. Stačí ho zapnout do sítě, zajistit lanem a přitisknout na okno a místo umývání si třeba přečíst pěknou knížku.

Každý robot na umývání oken je chytrý, pracuje ve svislé i vodorovné poloze a nemá strach z výšek. Automaticky detekuje rohy i okenní rámy, výkonným motorem se přisává na povrch oken a důkladně je čistí. Nemusíte se bát, že spadne, ani když vypadne elektřina, je vybaven jistícím lanem a záložní baterií, která ho krátkodobě na okně udrží.

Okna nejen že čistí, ale zároveň i leští a co si budeme povídat, zvládne to možná lépe než člověk. Je vybaven speciálními utěrkami z mikrovlákna, které lze po každém použití vyprat. Šetří tak přírodu i vaši peněženku. 

Kategorii Čistič oken najdete i na našem slovenském e-shopu MojaLekáreň.sk

DOPRAVA ZDARMA

k nákupu nad 599 Kč

Přihlaste se k odběru novinek
a slevový kód vám pošleme e-mailem.