Úvodní strana Domácnost a zvířata Chovatelské potřeby Kočky Cestovní potřeby pro kočky

Cestovní potřeby pro kočky

Kočky cestování příliš nemusí. Usnadněte jim přepravu z místa na místo díky následujícím doporučením.

Zvolené filtraci neodpovídá žádné zboží

Zrušit filtr

Cestovní potřeby pro kočky - detailní popis

Cestujete-li na dovolenou, bude pro vaši kočku mnohem schůdnější zůstat doma, než se s vámi někam trmácet. Kamarád nebo někdo z rodiny vám určitě rád dojde mícu jednou za den nakrmit, pohladit a vyčistit jí toaletu. Mohou nastat situace, kdy to opravdu jinak nejde a musíte s kočkou na cestu, ať už na delší trasu, nebo jen na druhou stranu města k veterináři. V takovém případě se řiďte následujícími radami.

V této kategorii oceníte například: Lékarničku pro kočky a psy, která se hodí na drobná poranění.

Doplňkové zboží

  • Pipety proti klíšťatům a blechám - Jedná se o speciální roztoky, které se aplikují na kůži psa či kočky a zde vydrží působit proti klíšťatům, blechám a často i jiným parazitům i několik týdnů.
  • Spreje proti klíšťatům a blechám pro kočky - Pokud je vaše kočička průzkumnice tělem i duší a sem tam se vydá na výpravu mimo teplo vlastního pelíšku, občasnému úlovku v podobě blech nebo klíšťat se pravděpodobně nevyhne. 
  • Obojky proti klíšťatům a blechám pro kočky - Kočky, které mají běžně přístup ven, se snadno stávají kořistí klíšťat a blech. Jako účinný pomocník v boji proti těmto dotěrným parazitům se osvědčí obojek proti klíšťatům a blechám. 
  • Kosmetika pro kočky - Každá kočka si zaslouží řádnou péči. V této kategorii naleznete produkty určené k péči o srst a tělo, oči a uši a také produkty  k vyčesávání. Pořiďte pro vaší kočku potřebné kosmetické potřeby, které jí usnadní život! Po každé procházce a venkovním divočení tak můžete mít doma voňavou a čistou kočičí slečnu.

TIP! Hračky pro kočky jsou důležitou součástí kočičího života. Kočky jsou velice hravá zvířata a proto v naší nabídce naleznete velké množství hraček nejrůznějších druhů a tvarů.

Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám
Zeptejte se lékárníka