Podrobné informace

Doplněk k základní léčbě i jako preventivní prostředek v rámci celkové péče o zdraví. Harmonizujte své zažívání.

Informace o produktu

Výrobce: CANNABIS Pharma, s.r.o.
Značka: CBDEX
Kód výrobku: 358371
Kód EAN: 8594054232132
Držitel rozhodnutí: CANNABIS Pharma, s.r.o.

Obsahuje výtažek z konopí cannabidiol (CBD), který není omamný, není návykový a je získáván zcela v souladu s platnou legislativou.

Další vlastnosti

  • první legální v ČR (100% legální)
  • volně prodejná
  • originální česká receptura
  • neobsahuje THC
  • 100% přírodní produkt
  • nenávyková
  • časově neomezená aplikace
  • balení produktu vystačí minimálně na 20 dní (10 ml)

Složení

propanediol, cannabidiol

Doporučená denní dávka

0,5 ml (14 kapek).

Způsob inhalace

Doporučená koncentrace směsi je 0,5 ml (14 kapek) Vaporu a 4,5 ml fyziologického roztoku (Fyziologický roztok: 0,9% vodný roztok chloridu sodného (kuchyňské soli). příprava: 9 g kuchyňské soli rozpusťte v 1 l vody.) nebo alkalické minerální vody jako je např. vincentka nebo Bílinská kyselka.

Doporučujeme užívat 1x denně nejlépe na noc, nebo dle vlastního inhalačního plánu. Do medikační nádobky inhalátoru nalijte 4,5 ml fyziologického roztoku nebo minerální vody a přidejte 14 kapek vaporu. inhalační náplň v medikační nádobce rozmíchejte otáčením hlavy rozprašovací komory. Vznikne bělavá homogenní tekutina připravená k inhalaci. Směs není omamná, případné jemné škrábání v krku v průběhu či po inhalaci je předností.

Nepřekračujte doporučenou denní dávku.

Legislativa

Dle současné legislativy ČR a EU platí absolutní zákaz obsahu THC ve výrobcích pro spotřebitele - (tzv. nulová tolerance). Produkty CBDex® jsou certifikovány příslušnými orgány v ČR a jsou platné pro celou EU. CBDex® = garance 100% bezpečnosti.

O společnosti

CANNABIS Pharma, s.r.o, se podílí na výrobě a izolaci cannabinoidních látek z konopí s Akademií věd, Ústavem chemických procesů v Praze.  Výrobní provoz je plně pod kontrolou státních orgánů ČR, na podkladě uděleného Povolení k zacházení s omamnými látkami. CANNABIS Pharma  vyrábí čistou farmaceutickou surovinu s min. obsahem 98% CBD a také *extrakt s vysokým až 94% obsahem CBD.

Další informace

Přírodní produkt. Případná změna barvy není na závadu. Před použitím protřepejte. Snášenlivost: citlivé osoby mohou při aplikaci prvních inhalačních dávek vnímat pocit zvýšeného uvolnění. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C v dobře uzavřeném obalu. Po vyjmutí z krabičky skladujte v temnu. Minimální trvanlivost do data uvedeného na obalu. 

Nevhodné pro ženy v těhotenství a děti do 5 let.

Recenze

Recenze produktu CBDex Vapor gastrovit 1,5% 10 ml

Diskuze

Diskuze k produktu CBDex Vapor gastrovit 1,5% 10 ml

Přidat nový příspěvek do diskuze