Podrobné informace

Cannasol opalovací gel s čistým konopným olejem, ectoinem a UV faktorem 11 pro ochranu citlivé a dětské pokožky při slunění. Gel obsahuje unikátní fyzikální UV filtr v podobě skleněných mikročástic, které účinně chrání pokožku před UVA i UVB zářením bez podráždění a zatížení pokožky.

Informace o produktu

Výrobce: CANNABIS PHARMA-DERM, S.R.O.
Značka: CANNADERM
Produktová řada: Cannaderm cannasol
Kód výrobku: 132685
Kód EAN: 8594054233092
Držitel rozhodnutí: CANNABIS PHARMA-DERM, S.R.O.

Opalovací gel pokožku účinně chrání a zároveň hydratuje, díky svému složení je vhodný pro ošetření velmi citlivé pokožky, dětské pokožky a také pokožky s projevy atopie nebo lupénky. Gel není odolný vodě, po koupání je třeba aplikovat gel znovu. Upozornění: nepřekračujte doporučované časy pro slunění nebo pobyt v soláriu! Po koupání nezapomeňte znovu aplikovat Cannasol opalovací gel.

Použití: gel rozetřete v dlaních a jemně vetřete do pokožky. Ideální je nanášet gel na suchou pokožku, cca 20 minut před sluněním. Gel je lehce smývatelný vodou - po koupání je nutné gel aplikovat znovu! Opalovací gel je vhodné kombinovat s aktivním sérem Cannasol před i po slunění.

Složení: Aqua, Ethyl Hexyl Methoxycinnamate, Silica, PVP, Cannabis Sativa Seed Oil, Glycerine, Glucose, Carbomer, Ectoin, Glucose Oxidase, Lactoperoxidase

Recenze

Recenze produktu Cannaderm Cannasol opalovací gel OF12 150ml

Diskuze

Diskuze k produktu Cannaderm Cannasol opalovací gel OF12 150ml

Přidat nový příspěvek do diskuze