Oblíbené položky

Úvodní strana » Péče pro krásu a osobní hygienu » Pleťová kosmetika » Pleťová séra a emulze

Botoceutical sérum proti vráskám 25 ml - diskuze

Kód výrobku: 50523

76 % 5 recenzí

Biotechnologické sérum proti vráskám.Výzkum základních biochemických mechanismů působení proti vráskám vedl k objevu revolučních látek na bázi peptidů, který ohromil odborníky na celém světě.

Více informací

Produkt je dlouhodobě nedostupný

Termín distribuce je neznámý

Podobné produkty
Podobné produkty od stejného výrobce Pošlete mi e-mail, až bude produkt opět skladem

 

Doporučené alternativní produkty

Podrobné informace
Recenze (5)
Diskuze

Podrobné informace

Podrobné informace - Botoceutical sérum proti vráskám 25 ml

Biotechnologické sérum proti vráskám.Výzkum základních biochemických mechanismů působení proti vráskám vedl k objevu revolučních látek na bázi peptidů, který ohromil odborníky na celém světě.

Informace o produktu

Výrobce: HERB-PHARMA AG
Značka: BOTOCEUTICAL
Kód výrobku: 50523
Kód EAN: 7640119230276
Držitel rozhodnutí: HERB-PHARMA AG

Charakteristika:
Jedním z nejviditelnějšíchh příznaků stárnutí kůže je zvýšená tvorba vrásek na tváři. Stárnutí je přirozený jev, spojený s určitými biochemickými, histologickými a fyziologickými změnami, které ještě podporuje vystavení pokožky vnějšímu prostředí. Existují i další sekundární faktory, které mohou způsobit vznik charakteristických vrásek a rýh na tváři. Patří mezi ně gravitační přitažlivost, častý a nepřetržitý poziční tlak na pokožku tváře (např. v době spánku), nebo opakované pohyby tváře, způsobované kontrakcí mimických svalů. Botoceutical sérum proti vráskám, převratné pleťové sérum, slibuje, že Vaší pleti poskytne viditelnou úlevu po 15 000 mimických výrazech, které každý den udělá Vaše tvář.

Výzkum, zejména biochemický a dermatologický, však ukázal, že vrásky nejsou nutností, že jejich vznik je možno ovlivňovat. Již dlouho je známo, že botulotoxin paralyzuje činnost svalů. Tento účinek je možno uplatnit i na činnost mimických svalů, které vytvářejí vrásky.
Výzkum základních biochemických mechanismů působení proti vráskám vedl k objevu revolučních látek na bázi peptidů, který ohromil odborníky na celém světě. Na základě těchto znalostí bylo vytvořeno speciální sérum, zcela bezpečné, které lze účinně uplatnit k ovlivnění mimických svalů tak, že vzniklé vrásky ustupují, eventuelně vůbec nevznikají. Důležitou předností je, že tento účinek je možno uplatnit neinvazivní cestou, bez injekcí. Výrobek tak výrazně ovlivňuje stav i vzhled pokožky a proto představuje nejvyšší kategorii péče o pleť - kosmeceutika.
Účinnost byla prokázána spolehlivě jak výsledky v laboratoři, in vitro, tak na dobrovolnících, kde konfokální laserová mikroskopie prokázala redukci vzhledu vrásek až o 62,8%. Výrobek se osvědčuje stejně dobře u žen i u mužů. Botoceutical sérum proti vráskám je bezpečnější, méně nákladnou a jemnější alternativou botulotoxinu, který ovlivňuje stejné mechanismy tvorby vrásek, ale odlišným způsobem.

Použití a dávkování:
Odšroubujeme uzávěr a pomalým stlačením pístu na víčku a jeho opětovným uvolněním nasajeme do pipety potřebné množství séra. Pozor - při rychlém stlačení pístu může dojít k nasátí vzduchových bublinek, což by ztížilo další práci!
Jemným stlačením pístu potom dávkujeme množství séra. Botoceutical sérum proti vráskám tak naneseme na ukazováček, jímž budeme přípravek aplikovat.
Na čistou a suchou pokožku nanášíme Botoceutical od vrásky k vrásce. Předtím, pomocí bříška prstů otevřeme vrásku a aplikujeme přípravek Botoceutical sérum proti vráskám do jejího vnitra. Následně stimulujeme každou vrásku pomocí krouživé masáže v oblasti aplikace. Začínáme vráskami v okolí rtů, pokračujeme po bocích nosu směrem nahoru, až do oblasti mezi obočím. Opakujeme proces v okolí očí a na čele. Po nanesení počkejte cca. 10 minut, potom teprve použijte svou běžnou kosmetiku.
Kvůli optimálním výsledkům nanášejte Botoceutical sérum proti vráskám na jemné linie a vrásky dvakrát denně (ráno a večer) po dobu 30 dní. Potom nanášejte Botoceutical sérum proti vráskám jedenkrát denně, abyste si udrželi svůj mladistvý vzhled.
Uvolňovací účinek Botoceuticalu, séra proti vráskám, je postupný, kumulativní a reversibilní. Pokud přestanete Botoceutical sérum proti vráskám používat, vaše pokožka nabude původního vzhledu za 2 až 6 měsíců.

Upozornění:
Výrobek je velmi dobře snášen a používá se pro všechny typy pleti. Přesto se pro jeho vysokou účinnost doporučuje před použitím Botoceutical sérum proti vráskám otestovat na kousku pokožky. Otestujte reakci pokožky nanesením Botoceuticalu, séra proti vráskám, na malou část ošetřované oblasti a před úplným nanesením počkejte 24 hodin. Pokud pocítíte podráždění a nebo zvýšenou citlivost, přestaňte výrobek používat. Zabraňte styku s očima.

Pokud se výrobek dostane do očí, vypláchněte je vodou a jemně je osušte.
Jen na vnější použití. Skladujte při teplotě do 30°C.

Popis:
Představujeme Vám přípravek Botoceutical sérum proti vráskám – řešení v boji proti jemným, ale i odolným, anebo těžko odstranitelným, vráskám.

Spolu s neustálým zkvalitňováním informací o procesu tvorby vrásek, se zvyšuje i naše schopnost tomuto procesu zabránit. Vrásky, které se tvoří v důsledku mimiky , opakovaných pohybů, škodlivých vlivů životního prostředí a přirozeného stárnutí pokožky , už dále nepředstavují neřešitelný problém. Dokázalo se, že jejich tvorbě je možné předejít a odstranit budoucí i již vzniklé vrásky.

Vrásky, které jsou důsledkem mimických a opakovaných pohybů, vznikají kvůli dlouhodobému napínání pokožky, ke kterému dochází při stimulování obličejových svalů nadměrným množstvím chemických signálů. Tyto rysy vrásek se mohou vytvořit vždy, pokud se usmíváte, mračíte, smějete, anebo pláčete. K opakovaným pohybům může docházet dokonce i po dobu spánku. Po čase se vytvoří linie na obočí, záhyby na čele, vějířky okolo očí, vrásky smíchu, vrásky okolo úst a pokožka celkově zestárne.

Proces napínání pokožky a stahování svalů, kvůli kterému se vrásky tvoří, závisí na jemném neurotransmitačním procesu, který se nazývá komplex SNARE. Komplex SNARE tvoří tři proteiny (snap 25, vamp a syntaxin), díky kterým mohou neurony provést exocytózu. Exocytóza je uvolňování chemikálií napříč synapsí neuronu, které vyvolá svalovou kontrakci. Pokud se exocytóze zabrání,a nebo se přeruší, svalové kontrakce se zastaví, anebo zmírní, čímž se existující vrásky uvolní a zabrání se tvorbě nových vrásek. Tento proces je možné zastavit i pomocí botulotoxinu.

Botoceutical sérum proti vráskám je prvním přípravkem, ve kterém se kombinují tři nejdokonalejší peptidy v jednom. Botoceutical sérum proti vráskám obsahuje 6%-ní pentapeptid (Leuphasyl), 10%-ní acetyl hexapeptid (Argireline) a 5%-ní heptapeptid ( Snap-7). Tuto unikátní kompozici účinných látek jako první vyvinula a použila společnost Herb-Pharma Švýcarsko. Každý z peptidů přerušuje komplex SNARE, v důsledku kterého vrásky vznikají, jiným způsobem, ale výsledky jsou podobné a navzájem se doplňují – přípravek Botoceutical sérum proti vráskám redukuje hloubku vrásek a pokožka vypadá po jeho použití mladší.

Botoceutical sérum proti vráskám obsahuje pentapeptid Leuphasyl, který působí v okolí presynaptického neuronu dříve, než Argireline a Snap – 7. Tělo má mírný elektrický náboj. Při opakovaných pohybech se elektrický náboj v dané části těla zvýší. Leuphasyl pomáhá zmírňovat uvolňování acetylcholinu v okamžiku SNARE komplexu snižováním elektrického náboje pokožky v oblasti aplikace, čímž se ztíží aktivita neuronů. Neurony vyvolávají pohyb svalů navázáním acetylcholinu do svalových buněk, tudíž schopnost Leuphasylu zmírnit elektrický náboj, odesílaný do oblasti aplikace, má zásadní vliv na zmenšování a uvolňování svalových kontrakcí. Právě z důvodu oslabení svalových kontrakcí vypadá pokožka mladší, vrásky se zmírňují a tvoří v menším množství.

Botoceutical sérum proti vráskám obsahuje heptapeptid (Snap-7) - přirozenou aminokyselinu, která obsahuje sedm aminopeptidů. Jeho vyspělá peptidická struktura dokáže zastavit tvorbu pórů a uvolňování neurotransmiteru účinněji, než kterýkoliv jiný aminopeptid. Snap–7 je v podstatě aminopeptidem vyšší úrovně, který působí rychleji a redukuje hlubší vrásky, což by pomocí jiných peptidů nebylo možné dosáhnout. Snap–7 to dokáže díky svému vázání na existující Snap-25 receptory s cílem blokovat uvolňování acetylcholinu. Neurony v důsledku toho nedokáží efektivně přenášet signály, vyvolávající svalové kontrakce. Pokud se opakované pohyby omezí, je možné tvorbu jemných linií a vrásek zredukovat, anebo jí úplně zabránit.

Díky tomuto komplementárnímu systému, který obsahuje Leuphasyl, Argireline a Snap–7 je Botoceutical sérum proti vráskám ještě účinnější. Následkem snížení místního synoptického napětí působením Leuphasylu se sníží reaktivita a účinnost neuronů. Argireline a Snap–7 poté společně zastaví už uvolněné neurotransmitery. Pomocí tohoto zásahu je možné svalové kontrakce zmenšit, anebo jim úplně zabránit, čímž se následně sníží tvorba mimických vrásek.

Botoceutical sérum proti vráskám je revolučním krokem v prevenci tvorby vrásek a eliminaci hlubokých vrásek, kdy účinky běžných přípravků nejsou dostatečně uspokojivé. Spojením třech nejdokonalejších peptidů společnost Herb-Pharma navazuje v uplatňování širokospektrálního přístupu k odstraňování vrásek a boje proti stárnutí pokožky na nejnovější výsledky farmakologického a dermatologického výzkumu.

Účinky Botoceuticalu, séra proti vráskám, se mohou dostavit okamžitě. Podle testovaných osob bylo zlepšení stavu velmi rychlé a pokožka byla napnutá a příjemně pnula až 30 minut po použití přípravku. Pomocí revolučního séra Botoceutical sérum proti vráskám můžete bezpečně a účinně eliminovat všechny odolávající a těžko odstranitelné vrásky . Botoceutical sérum proti vráskám vytváří správnou rovnováhu pokožky v zájmu jeho intenzivnějšího vstřebávání a účinku.

Složení:
Aqua, glycerin, panthenol, propylenglykol, polysorbate 20, acetyl hexapeptide-3, pentapeptide-3, acetyl glukamyl hexapeptide-1, sodium hyaluronate, tocopheryl acetate, retinyl acetate, carbomer, phenoxyethanol, methyl-, propylparaben, imidazolidinyl urea, triethanolamine, citronellol, geraniol, hydroxycitronellal, hexylcinnamal, limonene, linalool, lilial, parfum.

Recenze (5)

Recenze produktu Botoceutical sérum proti vráskám 25 ml

Recenze od 5 uživatelů s celkovým hodnocením 76 %.

Přidat recenzi produktu

100 %

20 %

bez účinku, nevyhovoval mi

80 %

100 %

80 %

ještě jsem tento produkt neměla

Diskuze

Diskuze k produktu Botoceutical sérum proti vráskám 25 ml

Přidat nový příspěvek do diskuze

Zkušenosti uživatelů

Vladimíra B.

100 % 30/07/2012

Více
 

Mohlo by vás zajímat


Načítám

Nejprodávanější značky

Výhodné nabídky už nemusíte hledat

pošleme vám je e-mailem :)

Zkuste to, odhlásit se koneckonců můžete kdykoli.
Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám
Chat - poradíme vám