Podrobné informace

Účinné, šetrné a jemné mytí vlasů a citlivé vlasové pokožky.

Informace o produktu

Výrobce: BIODERMA LABORATOIRE DERMATOLOGIQUE
Značka: BIODERMA
Kód výrobku: 2377
Kód EAN: 3401573697029
Držitel rozhodnutí: BIODERMA LABORATOIRE DERMATOLOGIQUE

VLASTNOSTI A ÚČINKY
Nedetergentní klinicky testovaný vlasový šampon pro šetrné a jemné mytí vlasů bez podráždění pokožky. Nenarušuje hydrolipidový film vlasové pokožky a vlasů a zabraňuje jejich vysušení. Má antistatické vlastnosti a vyznačuje se vysokou snášenlivostí pro citlivou kůži (více než 95%). Neobsahuje konzervační látky - parabeny.

POUŽITÍ
Účinné, šetrné a jemné mytí vlasů a citlivé vlasové pokožky. Šampon Nodé je určen pro všechny typy vlasů, které potřebují každodenní mytí (z důvodu pobytu v prašném a znečištěném prostředí, při nošení přilby, při sportování, atd.). K následné dermatologické péči po specifické léčbě nebo v kombinaci se zevními dermatologiky např. při svědění vlasové pokožky, u citlivé vlasové pokožky, při nesnášenlivosti vlasové kosmetiky (kontaktní dermatitidě), při padání vlasů, při ložiskovém úbytku vlasů atd.), při ošetření mezi používaním lokálních dermatologik, např. v kombinaci se šamponem Nodé D.S.

NÁVOD
Aplikovat šampon na mokré vlasy. Rozpěnit. Důkladně opláchnout. Tento postup opakovat ještě jednou. Pro denní použití. Jako doplněk léčby, v návaznosti na léčbu a při ošetřování mezi používáním léčebných dermatologik: 1-2 mytí týdně.

BALENÍ
Lahvička o obsahu 150 ml.

Recenze

Recenze produktu BIODERMA Nodé vlasový šampon 150 ml

Diskuze

Diskuze k produktu BIODERMA Nodé vlasový šampon 150 ml

Přidat nový příspěvek do diskuze