Podrobné informace

Intenzivní výživa vlasové pokožky a vlasu. Je určen pro vypadávající vlasy, vlasy bez lesku a jemné mastné vlasy.Vitamímy B5, B6 a B8 stimulují růst vlasů, vitamín B3 podporuje zvlhčování vlasů. Řeřicha, kopřiva a olej z pšeničných klíčků dodávají silu a lesk vlasům. Obohacením o hořčík zabraňuje nadměrnému vypadávání vlasů.

Informace o produktu

Výrobce: BIODERMA LABORATOIRE DERMATOLOGIQUE
Značka: BIODERMA
Kód výrobku: 105358
Kód EAN: 3401576988834
Držitel rozhodnutí: BIODERMA LABORATOIRE DERMATOLOGIQUE

Bioderma Nodé ORAL kapsle působí

  • proti vypadávaní vlasu způsobeného stresem, únavou, změnou ročního období
  • devitalizované vlasy bez lesku
  • jemné mastné vlasy

Vitamímy B5, B6 a B8 stimulují růst vlasů, vitamín B3 podporuje zvlhčování vlasů. Řeřicha, kopřiva a olej z pšeničných klíčků dodávají silu a lesk vlasům. Obohacením o hořčík zabraňuje nadměrnému vypadávání vlasů. Díky kompletní textúře Bioderma Nodé Oral zpevněné vlasy jsou silnější a vlasová pokožka znovu získa svoji vitalitu.
Bioderma Nodé ORAL použití:

2 kapsle Bioderma Nodé Oral během snídaně zapít sklenicí vody, užívat minimálně 3 měsíce.

Bioderma Nodé ORAL balení: 56 tobolek

Dávkování
2 kapsle denně v čase snídaně zapít sklenicí vody, užívat minimálně 3 měsíce

Výrobky laboratorií BIODERMA patří k nejčastěji předpisovaným francouzskými dermatology.BIODERMA se stává prvním nezávislým laboratoriem na francouzském trhu. Nacházejíce se ve více než 70 zemích, BIODERMA se rychle rozrůstá na mezinárodní úrovni. V dotyku s každým typem pokožky, BIODERMA nabízí ucelené řady výrobků na hygienu a péči, přizpůsobených pro každý typ kožního problému. Jedná se o řady: BIODERMA Cicabio - Podrážděná, poškozená pokožka, Nodé - Vlasy a pokožka na hlavě, White Objective - Zesvětlování, Photoderm - Pokožka a slunce, Hydrabio - Dehydratovaná a citlivá pokožka, Sensibio - Citlivá pokožka, Atoderm - Suchá pokožka, Sébium - Mastná pokožka, Bioderma ABCDerm - Dětská pokožka.

Recenze (3)

Recenze produktu BIODERMA Nodé ORAL cps.56

Recenze od 3 uživatelů s celkovým hodnocením 94 %.

Přidat recenzi produktu

(0) (1)

100 %

(1) (0)

80 %

(0) (2)

100 %

Diskuze

Diskuze k produktu BIODERMA Nodé ORAL cps.56

Přidat nový příspěvek do diskuze