Podrobné informace

Permanentní barva s rostlinnými extrakty. Bez amoniaku, bez resorcinu, bez parabenů. Dermatologicky testováno.

Informace o produktu

Výrobce: LES 3 CHENES
Značka: LES 3 CHENES
Produktová řada:
Kód výrobku: 100906
Kód EAN: 3525727539338
Držitel rozhodnutí: LES 3 CHENES

Použití
Barva a Péče je permanentní barva bez amoniaku, bez resorcinu, bez parabenů, která zakrývá 100% šedivých vlasů již po prvním použití. Nebledne použitím šampónu a poskytuje opravdovou vlasovou péči. Přípravek je dermatologicky testován, respektuje povahu vlasů a snižuje tak riziko podráždění a alergie.

Aplikace
Vylijte obsah lahvičky s názvem "Teinture Color & Soin" (menší ze dvou lahviček) do lahvičky "Fixateur de couleur", dvě minuty dobře protřepávejte. Následně sundejte víčko ze špičky aplikátoru.

Doporučujeme nechat šesti týdenní interval mezi jakýmikoli dvěma barveními, což znamená dvě aplikace COLOR & SOIN za tři měsíce. Toto má i jiné výhody - bereme-li v úvahu také ochranná a vyživující funkce COLOR & SOIN, budou vlasy takto neustále udržované ve stavu zdravé vitality, což zvýrazní jejich krásu.

Účinné látky
PEG-2 Oleamine
Aqua Purificata
Cocamide DEA

Podmínky použití
Tento přípravek může u citlivých jedinců vyvolat alergickou reakci. V případě pocitu tepla, štípání a/nebo svědění při barvení, ihned smyjte. Chraňte ruce rukavicemi. Nenanášejte přípravek jinam než na vlasy. V případě náhodného kontaktu s očima je okamžitě a důkladně vypláchněte čistou vodou. Nebarvěte obočí ani řasy. Chraňte svá ramena ručníkem, abyste si je nezašpinili. Dávejte pozor na ušpinění oblečení. Nenechávat směs v lahvičce déle než předepsáno, mohla by se zahřát. Okamžitě ji použijte. Nepoužívejte nádoby z hliníku ani z jiného kovu. Používejte nejlépe skleněnou misku. Pro barvení použijte všechnu směs ihned po zamíchání. Pokud vám nějaká zbývá (krátké vlasy) neuchovávejte, vyhoďte ji. Nemíchejte tento přípravek s jinými přípravky. Po trvalé počkejte dva týdny. Nevhodné pro děti.

Recenze (1)

Recenze produktu Barva a Péče 10N - Platinová blond 135ml

Recenze od 1 uživatele s celkovým hodnocením 60 %.

Přidat recenzi produktu

(5) (5)

60 %

Jsem spokojena s tímto výrobkem! Na trhu je spousty vlasové kosmetiky, ale nikdy výsledný efekt není co výrobce slibuje a co je vzorek na obalu uveden. Některé výrobky též mají nepříjemné reakce a proto volím vaši vlasovou kosmetiku! Nemohu mluvit za druhé, co člověk to názor!Co vyhovuje mě ,nemusí vyhovovat druhým! Myslím si,že i cenová relace by mohla být mírnější, pokud sledujete na trhu kosmetiku a srovnáte, tak se nemusíte ptát na můj názor! Pokud by mi výrobek nevyhovoval, tak bych si ho určitě neobjednala, ale zdá se mi mírně předražen! Určitě nedosahuje kvality vlasových barev před 15 lety! Jsem jinak spokojena!

Diskuze

Diskuze k produktu Barva a Péče 10N - Platinová blond 135ml

Přidat nový příspěvek do diskuze