Podrobné informace

OPALOVACÍ MLÉKO PRO CITLIVOU POKOŽKU S OCHRANNÝM FAKTOREM 50

Informace o produktu

Výrobce: PIERRE FABRE DERMO-COSMETIQUE TCHEQUIE
Značka: AVÉNE
Kód výrobku: 45870
Kód EAN: 3282779059893
Držitel rozhodnutí: PIERRE FABRE DERMO-COSMETIQUE TCHEQUIE

Opalovací mléko s vysokým ochranným faktorem 50 bylo speciálně vytvořeno pro citlivou pokožku osob, jejichž světlá kůže se na sluníčku lehce a rychle spálí. Díky exkluzivnímu systému MPI-Sorb - organické ochranné cloně nové generace a Pre-tocopherylu, fotostabílnímu prekursoru vitamínu E, který kompenzuje ztrátu vitamínu E způsobenou UV zářením, pomáhá bojovat proti působení volných radikálů a posiluje kožní bariéru, bude Vaše pokožka před slunečními paprsky bezpečně chráněna. Vysoký obsah termální vody Avene se zklidňujícími a protizánětlivými vlastnostmi zaručuje vynikající snášenlivost.

Návod k použití
Před každým sluněním naneste mléko v rovnoměrné vrstvě na pokožku. Aplikaci opakujte zvláště při intenzivnějším slunění a po každé koupeli. Vyvarujte se slunění mezi 12. a 16. hodinou.

Účinné látky
Bis-ethylhexyloxyphenol methoxyphenyl triazine
Titanium Dioxide
Tocopheryl glucoside

Základní rady, jak se chránit před škodlivými účinky UV záření
Nikdy si nespálit kůži na slunci, neboť spálení pokožky znamená největší poškození kůže se všemi nebezpečnými následky. Nechodit na slunce v poledních hodinách (mezi 11-13 hod. v zimě a 12.-14 hod. v létě). Dodržování této zásady může snížit expozici UV záření až o 50%. Nosit čepici s velkým štítem nebo klobouk. Používat opalovací krémy s ochranným filtrem, minimálně 10-15 (nezapomínat také na ochranu rtů speciálními krémy). Nosit sluneční brýle s UV filtrem.

Recenze

Recenze produktu AVENE S opalovací mléko OF 50 100 ml bílá řada

Diskuze

Diskuze k produktu AVENE S opalovací mléko OF 50 100 ml bílá řada

Přidat nový příspěvek do diskuze