Podrobné informace

Hojivý antimikrobiální krém pro citlivou, podrážděnou a poškozenou pokožku.Tento hojivý krém, který urychluje přirozený proces hojení kůže, zabraňuje infekcím a zároveň působí protizánětlivě, byl vytvořen speciálně pro citlivou pokožku dospělých, dětí a kojenců.

Informace o produktu

Výrobce: PIERRE FABRE DERMO-COSMETIQUE TCHEQUIE
Značka: AVÉNE
Kód výrobku: 50448
Kód EAN: 3282779069519
Držitel rozhodnutí: PIERRE FABRE DERMO-COSMETIQUE TCHEQUIE

Cicalfate popis:
Tento hojivý krém, který urychluje přirozený proces hojení kůže, zabraňuje infekcím a zároveň působí protizánětlivě, byl vytvořen speciálně pro citlivou pokožku dospělých, dětí a kojenců.

Díky jeho složení:
Vysoký obsah termální vody Avene (45%) - zklidňující a protizánětlivé účinky
Kombinace síranu, mědi a zinku  koncentracích, které se  navzájem dopoňují a jsou dlouhodobě klinicky odzkoušeny - protibakteriální účinnost
Mikronizovaný sukralfát podporuje tkáňovou regeneraci a posiluje hojení se krém doporučuje používat na drobné rány, oděrky, opruzeniny, popáleniny a čerstvé jizvy.

Cicalfate použití:
Aplikujte 1-2x denné na předem očištěná a osušená postižená místa.

Cicalfate - hojivý krém. Kůže je velice důležitý orgán, chránící tělo před působením okolních vlivů a má výbornou schopnost regenerace. Poškození kůže může být vyvoláno řadou příčin, přes vnější vlivy jako vítr, mráz, trhlinky, řezné rány . . , dále kožní patologie jako je ekzém, dermatitida, opruzeniny, až po invazivní kožní zákroky. Hojení je proces, který spojuje aktivitu několika typů buněk. Cílem hojení (Cicalfate cream) je obnovit ochrannou funkci pokožky co nejdříve, aby se zabránilo prostupnosti a znovu získala odolnost.

Recenze (5)

Recenze produktu AVENE Cicalfate creme - Hojivý antibakteriální krém 100 ml

Recenze od 5 uživatelů s celkovým hodnocením 92 %.

Přidat recenzi produktu

(6) (4)

100 %

(6) (0)

100 %

úúúžasný krém - nedokážu si představit bez něj fungovat...

(5) (5)

100 %

(5) (3)

80 %

(6) (3)

80 %

Diskuze

Diskuze k produktu AVENE Cicalfate creme - Hojivý antibakteriální krém 100 ml

Přidat nový příspěvek do diskuze