Podrobné informace

Skoncujte s lupy i se ztrátou vlasů! Kofeinový šampon vládne dvojitým účinkem.

Informace o produktu

Výrobce: DR. KURT WOLFF
Značka: ALPECIN
Kód výrobku: 193737
Kód EAN: 4008666210609
Držitel rozhodnutí: DR. KURT WOLFF

Dva nejčastější problémy s vlasy, které postihují muže, jsou vypadávání vlasů a lupy. Oddělení výzkumu společnosti Dr. Wolff vyvinulo šampon, který řeší oba problémy zároveň.

Účinné složky přípravku

  • Kyselina salicylová zajišťuje antimikrobiální účinek, zabraňuje vytváření nových lupů na pokožce hlavy a jemně odstraňuje svrchní vrstvu lupů.
  • Octopirox zajišťuje antimikrobiální účinek, zabraňuje vytváření nových lupů na pokožce hlavy.
  • Kofeinový komplex aktivuje vlasové kořínky, prodlužuje růstové fáze vlasů a zkvalitňuje růst vlasů.

Dvojitý efekt - 1.fáze

V první fázi tento kofeinový šampon s dvojitým efektem rozpouští šupinaté a rohovinové buňky, a pokožku hlavy tak důkladně zbavuje lupů. Z dermatologického hlediska se kombinace dvou účinných látek působících proti lupům, kyseliny salicylové a octopiroxu, doporučuje, protože bere v úvahu vše, co je potřeba u lupů řešit.

  • jemné odstranění lupů
  • protizánětlivý účinek
  • antioxidační účinek, tzn. zlepšení odolnosti
  • antimikrobiální vlastnosti

2. fáze dvojitého efektu

Odstraněním lupů z pokožky hlavy je připravena cesta pro kofeinový komplex. Alpecin Double-Effect Shampoo obsahuje silnou dávku kofeinu, který proniká do vlasových kořínků už během mytí. Je možné ho detekovat už po 120 sekundách působení. Účinná látka vytváří ve vlasových koříncích zásobu na 24 hodin, a chrání je tak před předčasnou ztrátou aktivity.

Složení přípravku

Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Laureth-2, Disodium Laureth Sulfosuccinate, Sodium Lauroyl Glutamate, Caffeine, Panthenol, Parfum, PEG-120 Methyl Glucose Dioleate, Hydrolyzed Wheat Protein, Salicylic Acid, Sodium Chloride, Piroctone Olamine, Sodium Citrate, Potassium Sorbate, Citric Acid, Polyquaternium-7, Menthol, Sodium Benzoate, Zinc PCA, Niacinamide, Limonene, Tetrasodium Etidronate, Phenoxyethanol, Methylparaben, Propylparaben, CI 60730.

Doporučené použití

Alpecin Energizer Double Effect se nechává na hlavě působit 2 minuty od nanesení po spláchnutí. Doporučuje se každodenní použití nebo doplnění vlasovým tonikem ALPECIN Energizer Liquid.

Recenze (20)

Recenze produktu ALPECIN Double Effect šampón 200 ml

Recenze od 20 uživatelů s celkovým hodnocením 84 %.

Přidat recenzi produktu

(3) (1)

100 %

(2) (2)

100 %

(3) (1)

100 %

(2) (1)

100 %

Doporučuji - příjemná vůně, nedráždí, vlasy se po delším užívání příliš nemastí a snad i zmírnění vypadávání vlasů zabírá...

(4) (1)

60 %

Synovi šampon vyhovuje,mně nepomohl

(3) (1)

80 %

(2) (2)

80 %

spokojenost, první dvě lahvičky a lupy byly pryč... bohužel se vrátily po 2 týdnech přechodu na jiný šampon, ale vlasy byly po dobu používání posílené a rostly.

(2) (2)

100 %

(3) (0)

40 %

(2) (2)

100 %

Diskuze (1)

Diskuze k produktu ALPECIN Double Effect šampón 200 ml

Přidat nový příspěvek do diskuze

(4) (0) (0) 12/09/2011

Libor Š. - konečně

Konečně se někdo zamyslel a vymyslel šampon na lupy a pro poloplešouny zároveň. Používám ho zatím týden, takže nemůžu mluvit o nějakém zázraku, že by mi narostlo 100 nových vlasů ale rozhodně je příjemný a manželka je nadšená z jeho vůně. Napíšu za měsíc, jestli pozoruju změny či ne..

Vstoupit do diskuze