Podrobné informace

Informace o produktu

Výrobce: ELI LILLY & COMPANY, INDIANAPOLIS
Kód výrobku: 24177
Kód EAN: 8586009570017
Kód SÚKL: 25925
Držitel rozhodnutí: ELI LILLY & COMPANY, INDIANAPOLIS
Co je přípravek Zyprexa a k čemu se používá Zyprexa se používá k léčbě nemoci, jejímiž příznaky jsou pocity, že slyšíte, vidíte nebo vnímáte věci, které neexistují, chybná přesvědčení, neobvyklá podezřívavost a uzavření se do sebe. Lidé trpící touto nemocí se rovněž mohou cítit depresivní, úzkostní nebo v napětí. Zyprexa se také používá k léčbě stavu, jehož příznaky jsou pocit povznesené nálady, pocit nadměrného množství energie, mnohem menší potřeba spánku než obvykle, překotná řeč a myšlenky a někdy výrazná podrážděnost. Je také stabilizátor nálady, který zabraňuje znovuobjevení zneschopňujících extrémů nálady ve smyslu povznesené nebo pokleslé (depresivní) nálady, které tento stav provázejí.

Recenze

Recenze produktu ZYPREXA 5 MG 28X5MG Potahované tablety

Diskuze (2)

Diskuze k produktu ZYPREXA 5 MG 28X5MG Potahované tablety

Přidat nový příspěvek do diskuze

(0) (0) (0) 30/11/2007

Katerina P. - mimi??

prosim, se svym muzem se snazime jiz pul roku snazime o otehotneni, zel bez uspechu. Muj muz jiz rok uziva zyprexu, rada bych vedela, jestli muze tento lek mit jako vedlejsi ucinek muzskou neplodnost, nebo pripadne docasne snizeni plodnosti.Dekuji

Vstoupit do diskuze

(0) (0) (0) 09/04/2007

Jiří J. - Obracení očí

Vedlejším účinkem může být neovladatelné obracení očí vzhůru a rozostřené vidění. Moje dívka proti tomu užívá též Akineton, ale moc to nepomáhá.

Vstoupit do diskuze