Oblíbené položky

Úvodní strana » Zdraví a léky » Zdravotnické potřeby » Zdravotnický materiál » Ortézy a bandáže

DRYPRO návlek pro celou paži X-Small A-12 Výprodej - diskuze

Kód výrobku: 229615
Ochranný návlek na celou paži je možné používat na sádru, kanylu, přes zevní fixatér nebo jako ochranu poranění či kožního defektu proti vodě.

Více informací

919

Dostupnost: 7 dnů

Zboží odešleme 5. 6. 2018, předpokládaný termín doručení 6. 6. 2018.

Doprava od 29 Kč nebo zdarma
 
Podrobné informace
Recenze
Diskuze

Podrobné informace

Podrobné informace - DRYPRO návlek pro celou paži X-Small A-12 Výprodej

Ochranný návlek na celou paži je možné používat na sádru, kanylu, přes zevní fixatér nebo jako ochranu poranění či kožního defektu proti vodě.

Informace o produktu

Výrobce: XEROSOX
Značka: DRYPRO
Kód výrobku: 229615
Kód EAN:
Držitel rozhodnutí: XEROSOX

Ochranný návlek DryPro™ od firmy DryCorp® je zcela vodotěsný a nepropustný. DryPro™ je světově ojedinělý systém zabezpečující ochranu nohy a nebo ruky před vodou.

Důvody proč používat Ochranný návlek DRYPRO

  • Je tak dokonale vodotěsný, že se můžete potápět a nebo surfovat, provozovat vodní sporty a přitom zůstanete stále zcela v suchu.
  • DryPro™ je nejjednodušší a nejbezpečnější ochrana před vlhkostí.
  • Návlek tak může být na končetině nasazen dlouhodobě.
  • Návleky pro dolní končetinu jsou opatřeny protiskluzovými aplikacemi na podrážce, takže Váš pohyb v koupelně a nebo okolo bazénu může být zcela bezpečný.

Jak se návlek používá

Přetáhněte návlek přes bandáž, sádru a nebo jakékoliv místo, které musí zůstat suché. Nasaďte pryžový balónek na ventilek na návleku a opětovným stisknutím vysajte vzduch z návleku tak, až návlek neprodyšně obemkne končetinu. Ochranný návlek jednoduše sejmete tak, že pod pryžovým okrajem návleku podstrčíte prsty a do návleku napustíte vzduch.

Určení správné velikosti

  • Aby ochranný návlek správně a bezpečně plnil svojí funkci, musíte vybrat a používat výrobek správné velikosti. Při měření obvodu provádějte měření těsně nad bandáží a nebo sádrou. Pokud je konec sádry příliš blízko lokte, měřte obvod přes biceps, pokud je konec sádry těsně pod kolenem, změřte obvod v polovině stehna.
  • Obvod neměřte nikdy přes oblečení a nebo dokonce sádru a nebo ortézu, vždy jenom na „holém“ těle. Návlek vyberte tak, aby jeho obvodová velikost uvedená v Tabulce velikostí byla o 1-3 cm menší, než je Vámi naměřený obvod končetiny.
  • Při měření délky návleku na paži změřte vzdálenost od konce 3tího prstu k hornímu okraji sádry nebo bandáže.Při měření délky návleku na nohu se stanovuje vzdálenost od zadní části paty přes lýtko k hornímu okraji sádry.
  • Vyberte návlek takové délky, která je o 5-9 cm delší, než Vámi naměřená vzdálenost. Nedělejte si starosti s tím, že Vámi vybraný návlek by mohl být příliš velký. Poté, co z něj vysajete vzduch, návlek se těsně přimkne ke končetině a nebude nikde přečnívat.

Velikostní tabulka

Typ návleku - na celou paži

délka obvod
X-Small A-12 40 cm 15 cm
Small A-14 58 cm 16 cm
Medium A-16 71 cm 20 cm
Large A-18 80 cm 22 cm

 

Recenze

Recenze produktu DRYPRO návlek pro celou paži X-Small A-12 Výprodej

Diskuze

Diskuze k produktu DRYPRO návlek pro celou paži X-Small A-12 Výprodej

Přidat nový příspěvek do diskuze

 

Mohlo by vás zajímat


Načítám

Nejprodávanější značky

Výhodné nabídky už nemusíte hledat

pošleme vám je e-mailem :)

Zkuste to, odhlásit se koneckonců můžete kdykoli.
Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám
Chat - poradíme vám