Podrobné informace

Revoluční Wellnes náplasti Green Line s přírodním obsahem pro redukci podkožního tuku.

Informace o produktu

Výrobce: T-INTERNATIONAL
Značka: GREEN LINE
Kód výrobku: 99126
Kód EAN: 8588003697035
Držitel rozhodnutí: T-INTERNATIONAL

Revoluční Wellnes náplasti Green Line s přírodním obsahem pro redukci podkožního tuku. Sáčky Green Line absorbují tuky z těla a upravují metabolismus tuků. Umísťují se na plosky chodidel a na oblast pasu, kde pohlcují a redukují tělesný tuk. Současn Revoluční Wellnes náplasti Green Line s přírodním obsahem pro redukci podkožního tuku. Sáčky Green Line absorbují tuky z těla a upravují metabolismus tuků. Umísťují se na plosky chodidel a na oblast pasu, kde pohlcují a redukují tělesný tuk. Současně absorbují z organismu, přez pokožku, toxické látky, zlepšují mikrocirkulaci a snižují hladinu cholesterolu a kyseliny močové v krvi.

7-denní kůra
intenzivní kůra která nastartuje metabolismus tuků a aktivuje celý organismus
Po Út St Čt Pá So Ne
chodidla 1+1 x 1+1 x 1+1 x x
pas 2 2 2 2 2 2 2

14-ti denní kůra udržovací kůra vhodná zejména na spalování tuků v oblasti pasu
Po Út St Čt Pá So Ne Po Út St Čt Pá So Ne
chodidla 1+1 x x 1+1 x x 1+1 x x x x x x x
pas 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1

Wellnes sáčky Green Line: absorbují a redukují tělesný tuk, zlepšují metabolismus tuků, napomáhají snižování hmotnosti, snižují hladinu cholesterolu v krvi, snižují kyselinu močovou v krvi, po každé kůře jsou v náplastech zachyceny tělesné tuky a škodlivé toxické látky, každá náplast po kůře průměrně obsahuje 1,7 - 1,8g tekutiny, ve které je zachycen tuk, snížení hmotnosti cca 4 kg a zmenšení obvodu pasu 2-4 cm (po 2 až 3 kůrách).

Složení:
Rostlinné složky, Radix Astragali, Radix Salviae Miltiorrhizae, Fructus Crataegi, Poria Cocos a výtažky z dalších 20 druhů rostlin schopných absorbovat tuk. Ostatní složky: bambusový ocet - má fantastickou absorbční hmotnost, čím dodává výjmečnost danému produktu turmalín - produkuje teplo a záporné ióny, má vliv na zlepšení cirkulace krve chitín - je schopný vázat tuky, způsobuje vázání lipidů v poměru 5 až 10 krát vyšším jako ostatní vlákniny.

Použití - Odstraňte samolepící fólii ze samolepící náplasti, na kterou následně přilepte sáček Green Line tak, aby potištěná strana sáčku přilnula k náplasti. Takto připravenou náplast aplikujte na plosky nohou nebo na část pasu.

Začínáme nalepením dvou sáčku na plosky chodidel a dvou sáčků na oblast pasu (břicho, podbřišek, případně jiné problemové místo) před spaním. Náplasti s chodidel odstraníme hned ráno po probuzení. Náplasti v pase necháme i přez den. Jakmila zjistíme , že absorbovaná tekutina přesakuje po okrajích sáčku, sáček odstraníme a místo důkladně opláchneme. Jakmile je sáček nalepený na oblast pasu i po 24 hodinách čistý a suchý, můžeme ho znova nalepit na chodidla. To, že sáček neabsorboval tekutiny a tuky z oblasti pasu, může být způsobeno nedostatečným příjmem tekutin, případně sníženou mikrocirkulací problémových míst (nadměrné množství podkožního tuku, nedostatek pohybu). Pravidelnou aplikací sáčků i na tyto místa dojde k postupnému uvolnění a následné absorbci tuků a toxických látek.

Optimální výsledky jsou dosahované začátkem 7 denní kůry a následným pokračováním 14 denní kůry. Mezi dvěma kůrami je vhodné dodržet 7 denní pauzu. 7-denní kůra - intenzivní kůra, která nastartuje metabolismus tuků a aktivuje celý organismus 14-denní kůra - udržující kůra vhodná na spalování tuků v oblasti pasu.

Při aplikaci náplastí se řiďte těmito radami: - sáčky na chodidlech: aplikace max. 12 hodin, jen ve spánku -sáčky na oblast pasu: aplikace max. 18-24 hodin, při spánku i ve dne (jakmile absorbovaná tekutina přesakuje po okrajích sáčku, sáček odstraníme) - sáčky na oblast pasu nelepíme následující den na ta samá místa - použití náplastí je vhodné doplnit pohybem a změnou stravovacích návyků - místa, kde byly nalepeny sáčky důkladně opláchneme - denně je možné použít maximálně 6 náplastí Proč sáčky umísťujeme i na ploskách nohou?

Sáčky na chodidlech stimulují nervové a energetické zakončení všech orgánů a částí těla, čímž celý organismus aktivizují. Současnou aplikací sáčků na problémové místa(oblast břicha, pasu, boků a stehen) dochází k rychlejší absorbci a spalování tělesných tuků, detoxikaci a snižování cholesterolu v krvi. Sáčky vyhřívají místo umístění a zároveň ho zásobují zápornými ióny.

Upozornění: Nedoporučuje se používání výrobku v těhotným a kojícím ženám, lidem trpícím cukrovkou, hypoglykémií, srdečními problémy a štítnou žlázou.

Obsah balení:
20 sáčků Green Line 20 adhezivních náplastí + návod na použití.

Recenze

Recenze produktu Wellnes náplasti Green Line 20ks na redukci tuku

Diskuze

Diskuze k produktu Wellnes náplasti Green Line 20ks na redukci tuku

Přidat nový příspěvek do diskuze